Автомобільна промисловість сподівається зберегти темпи зростання в 2023 році

Індійська автомобільна промисловість вирушає в дорогу з надією на стійкий темп зростання в 2023 році та подальше впровадження чистих технологій на тлі прихованих стрибків зростання процентних ставок і зростання витрат через нові норми викидів і безпеки.

У той час як у сегменті легкових транспортних засобів (PV) очікується досягнення рекордних продажів у 2022 році, незважаючи на тривалий вплив обмежень у ланцюзі поставок і дефіциту напівпровідників, продажі двоколісних транспортних засобів ще не спостерігатимуть стійкого зростання продажів після того, як вони страждали протягом більшої частини року.

За оцінками галузі, цього року продажі фотоелектричних пристроїв можуть досягти приблизно 38 лакх одиниць.

Сегменти триколісних і комерційних транспортних засобів також продемонстрували гарне зростання в 2022 році порівняно з 2021 роком, хоча і на низькій основі минулого року, на який вплинула друга хвиля COVID-19. Виробники будуть прагнути продовжити імпульс до нового року.

На думку галузевих спостерігачів, у 2023 році також спостерігатиметься прискорення впровадження електромобілів, яке вже почало пускати коріння у 2022 році, особливо в сегменті двоколісних автомобілів.

Для потенційних покупців легкових автомобілів 2023 рік може стати не найкращою новиною, оскільки наступного року ціни на автомобілі зростуть, оскільки компанії готуються дотримуватись суворіших норм викидів, які вступають у дію з 1 квітня 2023 року.

Багато виробників, такі як Maruti Suzuki, Tata Motors і Hyundai, вже оголосили про плани підвищити ціни з січня наступного року.

Крім того, підвищення процентних ставок і не дуже яскрава глобальна економічна ситуація та її вплив на Індію в найближчі дні є одними з факторів, які тримають галузь у обережному режимі.

«Підвищення ціни завжди має певний негативний вплив на продажі. Але ми все ще не знаємо, наскільки зростуть ціни та що станеться з вартістю виробництва та іноземною валютою. Це невизначеність, яка завжди буде присутня», — Маруті Сузукі Індія Голова RC Bhargava сказав PTI.

Він, однак, заявив, що вітчизняна автомобільна промисловість відродилася за останні кілька місяців, і дефіцит напівпровідників також зменшиться в 2023 році.

«Зібравши все це разом, за нашими оцінками, наступний рік, ймовірно, буде досить вдалим роком для галузі. Я думаю, що ми маємо досягти принаймні такого ж успіху, якщо не кращого, ніж 2022 рік», — сказав Бхаргава.

Він зазначив, що найбільший автовиробник країни продовжить випускати автомобілі, особливо позашляховики, щоб задовольнити попит клієнтів.

Генеральний директор Товариства індійських автовиробників (SIAM) Раджеш Менон заявив, що індустрія легкових автомобілів прийняла другий етап норм паливної ефективності цього року з квітня 2022 року та готується відповідати суворим другим етапам норм викидів BS VI з квітня 2023 року. .

За його словами, також ведуться обговорення впровадження різних нових правил безпеки для пасажирських транспортних засобів у 2023 році.

«Запровадження цих нових правил може підвищити вартість транспортних засобів, і це в поєднанні з глобальними тенденціями рецесії викликає занепокоєння в майбутньому 2023 році», — зазначив Менон.

Крім того, зі зростанням інфляції RBI був змушений кілька разів підвищувати ставки репо цього року, і це підвищення процентної ставки може вплинути на тенденції попиту на всі сегменти автомобілів, попередив він.

Хоча загальні показники з січня по листопад 2022 року продемонстрували значне зростання для всіх сегментів, включаючи пасажирські транспортні засоби, цього вдалося досягти на тлі низької бази в 2021 році, на яку вплинула друга хвиля COVID-19, заявив Менон.

Виконавчий директор Mahindra & Mahindra (M&M) (автомобільний і сільськогосподарський сектори) Раджеш Джеджурікар, однак, залишився впевненим у збереженні поточної динаміки продажів у галузі.

«У M&M усі моделі відповідатимуть нормам BS-VI.2 згідно з термінами, встановленими урядом, і різниця між ціною та вартістю може бути не такою великою, як це було під час переходу з BS-IV на BS-VI», — заявив він. .

Визнаючи, що дефіцит напівпровідників продовжує бути динамічним, а зростання витрат і процентних ставок є ще одними викликами, з якими галузь справляється, він залишався оптимістичним щодо зростання продажів у наступному році.

«Окрім цих зустрічних вітрів, ми з нетерпінням чекаємо насиченого подіями 2023 року завдяки величезному попиту з боку клієнтів», — сказав Джеджурікар.

Керуючий директор Tata Motors з легкових автомобілів і електромобілів Шайлеш Чандра зазначив, що варто було б побачити вплив макроекономічних факторів, таких як інфляційний тиск, на галузь.

«Я б сказав, що зростання буде високим цього року, але наступного року на дуже високій базі, із взаємодією багатьох попутних і зустрічних вітрів, це все одно буде зростання, але наскільки це зростання буде високим? база, це буде видно», – зазначив він.

Гібридні електромобілі

Головний торговий директор Kia в Індії Мен Сік Сон сказав, що суворіші норми викидів є позитивним фактором для колективних зусиль промисловості, спрямованих на мінімізацію забруднення від транспортних засобів.

Однак вони, безумовно, вплинуть на ціни транспортних засобів.

«Ви побачите підвищення цін у всіх виробників комплектного обладнання, але, враховуючи високий попит на автомобілі в даний час, ми очікуємо, що це незначно вплине на динаміку продажів», — зазначив він.

Організація автомобільних дилерів Федерація асоціацій автомобільних дилерів (FADA) відзначила, що сегмент PV все ще продовжує зберігати сильний портфель замовлень на кілька моделей, який, як очікується, триватиме ще кілька місяців.

«OEM-виробники (виробники оригінального обладнання) повинні продовжувати створювати ажіотаж за допомогою нових запусків, оновлень продуктів тощо… Ми очікуємо, що виробництво незабаром повернеться до нормального стану, і ми зможемо скоротити тривалий період очікування до нормального», — FADA. Про це заявив президент Маніш Радж Сінгханія.

Довгий період очікування та гнучка поведінка споживачів під час святкового сезону допомогли галузі побачити рух у сегменті, але як тільки баланс попиту та пропозиції буде відновлено, повільні моделі стануть викликом для галузі, сказав Сінгханія.

Коментуючи прогноз зростання продажів, віце-президент ICRA та керівник сектору корпоративних рейтингів Рохан Канвар Гупта сказав, що рейтингове агентство очікує, що попит у галузі залишиться стабільним, а обсяги зростуть на 6%-9% у 2024 фінансовому році.

«За оцінками, капітальні витрати для OEM-виробників залишаться підвищеними (приблизні витрати становитимуть 650 мільярдів рупій протягом 2023-2025 фінансових років, причому OEM-виробники також передбачають значні витрати на розробку нових продуктів, включаючи розробку можливостей/платформ для електромобілів», — сказав він. додано.

Розповідаючи про сегмент розкішних автомобілів, колишній керуючий директор і генеральний директор Mercedes-Benz India Мартін Швенк сказав: «Ми повинні побачити, як там загальний економічний клімат. Загалом, є впевненість, що 2023 рік має бути хорошим. Світ є динамічний, але на даний момент ми починаємо з позитивною динамікою наступний рік».

Що стосується сегмента двоколісних транспортних засобів, Менон сказав, що хоча підвищення процентної ставки може вплинути на тенденції попиту на всі сегменти транспортних засобів, уряд також підвищив довгострокову страхову премію, що особливо впливає на сегмент двоколісних транспортних засобів.

«Попит на двоколісні автомобілі залишався слабким протягом останніх кількох років, а на настрої споживачів впливали такі фактори, як невизначеність доходів під час періоду пандемії та постійне зростання цін на двоколісні транспортні засоби, спричинене як нормативними змінами, так і інфляційним тиском», — сказав Гупта з ICRA. .