Адміністратори попереджають, що покупці Made.com втратять 12 мільйонів фунтів стерлінгів на депозитах

Більше 30 000 покупців Made.com заборгували майже 12 мільйонів фунтів стерлінгів, які вони не повернуть, згідно з останнім звітом адміністраторів продавця меблів, що зруйнувався.

Згідно з документами, наданими до Companies House наприкінці минулого тижня, покупці заплатили 13,7 мільйона фунтів стерлінгів у вигляді депозитів за великі речі, такі як дивани. Проте менше ніж 1,9 мільйона фунтів стерлінгів було відшкодовано клієнтами через повернення коштів за картками, коли постачальники кредитних карток повертають гроші позичальникам, коли покупки йдуть не так.

У документі чітко зазначено, що не буде достатньо коштів для погашення 11,9 мільйона фунтів стерлінгів, заборгованих клієнтам, які входять до списку незабезпечених кредиторів, які отримують виплати одними з останніх після повернення коштів від продажу активів компанії, що залишилися. У список незабезпечених кредиторів також входять постачальники та деякі співробітники.

Ці активи включають акції вартістю майже £19 млн, які, як очікується, принесуть менше ніж £2 млн на аукціоні.

Серед найбільших незабезпечених кредиторів Made.com — Facebook (заборгував 1,4 мільйона фунтів стерлінгів), Google (заборгував близько 1,7 мільйона фунтів стерлінгів) і оператор складу групи в Антверпені (1,8 мільйона фунтів стерлінгів).

Однак основний кредитор Made.com, Silicon Valley Bank, ймовірно, повернуть майже всі 3,8 мільйона фунтів стерлінгів, які йому заборгували, після того, як роздрібний продавець Next купив бренд і базу даних Made.com за 3,4 мільйона фунтів. Більшість його співробітників і HMRC, якому винні 3,57 мільйона фунтів стерлінгів, також отримають повну оплату.

Адміністратори з PricewaterhouseCoopers (PwC) були призначені на Made.com 9 листопада, завершивши перелом долі для лондонського роздрібного продавця, який оцінювався майже в 800 мільйонів фунтів стерлінгів, коли він був розміщений на фондовій біржі в червні 2021 року та проголошений майбутнім роздрібна торгівля меблями.

Його крах став останнім прикладом того, як лопнула бульбашка роздрібної онлайн-торгівлі після того, як надії інвесторів, які вважали, що перехід на онлайн-купівлі під час пандемії буде назавжди, розвіялися.

Понад 300 людей були звільнені, коли компанія пішла в адміністрацію, і очікується, що майже всі 500 працюючих на той час втратять роботу.

Експерти з роздрібної торгівлі очікують, що ще більше роздрібних торговців зазнає краху внаслідок кризи вартості життя, оскільки споживачі стримають свої витрати через різке зростання рахунків.

Однак, за словами Ерін Брукс, керуючого директора та керівника відділу роздрібної торгівлі в Європі компанії Alvarez & Marsal, це може створити можливості для більших компаній, які готові захопити постраждалих конкурентів, яка заявила про угоди Next про купівлю Joules і бренду Made.com поза адміністрацією вказують на подальшу консолідацію в секторі.

«Є роздрібні продавці та бренди, які вийшли з пандемії з набагато слабшими балансами, і зараз постраждали від зниження споживчих настроїв, а також будь-яких перебоїв у постачанні та інфляції витрат», — сказала вона. «Цим все ще є що запропонувати, тому деякі з більших, надійніших груп точно побачать можливості».


Leave a Comment