Аеропорт Бенгалуру тепер у метавсесвіті

Міжнародний аеропорт Бенгалуру тепер у метавсесвіті

Компанія Bangalore International Airport Ltd. (BIAL), яка керує міжнародним аеропортом Кемпегоуда, тепер знаходиться в метавсесвіті, і щойно запущений термінал T2 можна переглядати віртуально. Він називається «BLR Metaport» і пропонує захоплюючий тривимірний (3D) віртуальний досвід.

Створений у співпраці з Amazon Web Services (AWS) і Polygon, BLR Metaport запропонує клієнтам нові способи взаємодії з аеропортом, як-от реєстрація на рейси, навігація в терміналах, покупки та інші соціальні аспекти, як-от спілкування з іншими мандрівниками.

Метапорт BLR є результатом роботи Об’єднаного інноваційного центру (JIC), оголошеного в квітні BIAL, AWS і Intel. JIC зосереджується на стимулюванні розробки та впровадження цифрових рішень в авіації.

BLR Metaport побудований на AWS і використовує блокчейн Polygon. Він використовує основи децентралізації, коли контроль і прийняття рішень передаються від централізованої організації до розподіленої мережі.

«Це наш перший набіг у світ Web3 і незамінних токенів (NFT), і ми прагнемо порадувати мандрівників унікальним, захоплюючим і віртуальним досвідом. Ми вважаємо, що важливо зв’язатися з новим поколінням нашої глобальної аудиторії через метавсесвіт», — сказав головний директор зі стратегії та розвитку BIAL Сатьякі Рагхунатх.

NDML отримує схвалення RBI для послуги агрегатора платежів

NSDL Database Management Limited (NDML), дочірня компанія National Securities Depository Limited, отримала «Принципальний дозвіл» від Резервного банку Індії (RBI) на роботу в якості агрегатора платежів відповідно до Закону про платіжні та розрахункові системи від 2007 року.

Міністерство електроніки та інформаційних технологій, Уряд. of India (MeitY) співпрацює з NDML для надання централізованого платіжного шлюзу для різних державних органів. У березні 2020 року було видано рекомендації RBI щодо регулювання служби збору онлайн-платежів як агрегатора платежів; NDML подав свою заявку до RBI з необхідною інформацією.

Падмаджа Чундуру, доктор медичних наук і генеральний директор National Securities Depository Ltd (NSDL), сказав: «Це важлива віха для NDML, яка сприятиме охопленню урядових відомств та інших продавців по всій Індії та надасть їм можливість переходити на цифрові технології зі своїми послуг і продуктів для всіх громадян країни».

Reliance є найбільш помітною компанією в ЗМІ: звіт

Reliance Industries Ltd, найбільша корпорація Індії за доходами, прибутками та ринковою вартістю, очолила звіт Wizikey Newsmakers за 2022 рік як найбільш помітну корпорацію Індії в ЗМІ.

Державний банк Індії, ICICI Bank Limited, Bharti Airtel Limited і One 97 Communications Limited, яка володіє Paytm, є іншими фірмами в першій п’ятірці рейтингу, йдеться в заяві Wizikey.

Reliance Industries CMD Мукеш Амбані

Рейтинг базується на рейтингу новин Wizikey, який вимірює видимість новин для брендів і окремих осіб шляхом аналізу обсягу новин, наявності заголовків і охоплення публікацій.

Технологія штучного інтелекту (AI) і машинного навчання (ML) Wizikey збирає медіа-розвідку з понад 50 мільйонів статей новин у понад 400 000 онлайн-видань. У звіті для аналізу було розглянуто понад 1000 індійських компаній.

Для своєї першої позиції Reliance має оцінку новин 92,56 за 2022 рік, ставши першою індійською компанією, яка коли-небудь перетнула поріг 90. Reliance покращила свою оцінку новин з 84,9 у 2021 році.