Акції Tesla падають, бо інвестори побоюються драм у Twitter та втрати продажів у Китаї • TechCrunch

У вівторок акції Tesla впали на 8,12% після того, як Уолл-стріт знизила цільові ціни на акції виробника електромобілів. Аналітики побоюються, що головний виконавчий директор Ілон Маск відволікся від свого ворожого поглинання та мікроуправління Twitter, і що продажі в Китаї постраждають через те, що китайський уряд дозволив поширюватися COVID-19 після того, як припинив свою позицію щодо суворих обмежень.

На момент публікації цієї статті акції Tesla досягли найнижчої позначки за понад два роки – 138 доларів.

Аналітики кажуть, що інвестори стурбовані тим, що Маск продасть більше акцій Tesla, щоб фінансувати Twitter, і що його витівки в соцмережі шкодять бренду виробника електромобілів. Минулого тижня Маск продав акції на суму близько 3,5 мільярдів доларів, що стало одним із багатьох скидок акцій, які генеральний директор зробив цього року.

Деякі інвестори закликають раду директорів Tesla замінити Маска на посаді генерального директора, щоб втрутитися та захистити акціонерів від падіння акцій.

«Ціна акцій Tesla тепер відображає цінність відсутності генерального директора. Чудова робота tesla BOD – час потрясти”, твітнув Рос Гербер, портфельний менеджер Gerber Kawasaki.

Поки що незрозуміло, чи вплинули на продажі Tesla EV настрої споживачів щодо участі Маска в Твіттері — зрештою, Tesla досі вважаються хорошими автомобілями за всіма показниками заряду батареї, продуктивності, технологій і безпеки. Нам доведеться почекати січня, щоб побачити дані за четвертий квартал 2022 року.

Проте хвилювання щодо продажів у Китаї виправдані, каже Гордон Джонсон, генеральний директор і засновник GLJ Research і Tesla bear. Під час події Twitter Spaces у вівторок Джонсон зазначив, що Китай є найбільшим і найприбутковішим ринком Tesla.

Важко знайти регіональні розподіли одиниць Tesla, проданих за квартал, але Китайська асоціація легкових автомобілів (CPCA) відстежує щомісячні продажі. CPCA повідомила, що Tesla поставила 28 217 електромобілів зі свого заводу в Шанхаї в липні (низька кількість через модернізацію заводської лінії); 76 965 у серпні; і 83 135 у вересні, що становить 188 317 одиниць, проданих у Китаї у третьому кварталі. Це трохи більше половини всіх одиниць, проданих у всьому світі — або 343 830 одиниць — у третьому кварталі.

Показники впровадження електромобілів у Китаї вищі, ніж у США та Європі, тому на нього, природно, припадає більша частка світових продажів Tesla. Інвестори побоюються падіння цих продажів у найближчі місяці, оскільки COVID-19 загрожує спустошити країну після того, як китайський уряд повністю скасував свої попередні драконівські обмеження. Якщо це станеться, Tesla доведеться більше покладатися на свої західні ринки, де дилема Twitter може викликати проблеми.

«Чи вплинула на бренд Tesla EV вся ця драма в Twitter, тобто всі суперечки?» сказав Гері Блек, керуючий партнер фонду майбутнього під час сесії Twitter Spaces у вівторок. Блек, який володіє акціями Tesla на 50 мільйонів доларів, у серпні заявив, що Tesla є найбільшою позицією фонду.

«Чи це змушує людей або скасовувати свої замовлення, або не замовляти Tesla, або, знаєте, просто призводить до того, що бренд впадає в немилість серед людей, які купують електромобілі? Я цього не бачу, але це одна з проблем, які мене хвилюють інституційні інвестори».

Блек сказав, що він дійсно вірить, що зрештою особистість Маска, зокрема його політична риторика, яка говорить про «вірус пробудженого розуму», матиме вплив на бренд, «якщо [Musk] не зупиняється». Далі він сказав, що радить правлінню «відтягнути Ілона вбік і сказати: дивіться, у вас можуть бути такі політичні погляди, але ви не допомагаєте бренду Tesla, висловлюючи їх».

«Я не знаю, що він отримує від образи своїх клієнтів зліва», — сказав Блек.

Нещодавно Маск опублікував у Twitter опитування з питанням, чи варто йому піти з посади генерального директора платформи соціальних мереж, і сказав, що дотримуватиметься результатів опитування. Виборці проголосували за його відхід, що спонукало Маска сказати, що він вважає, що боти сфальсифікували опитування. Були повідомлення про те, що Маск шукає нового генерального директора, але він поки не підтвердив це.

Блек сказав, що невизначеність щодо того, чи стримає Маск своє слово, є однією з причин, чому інвестори продають акції Tesla.

Як і багато інших інвесторів, Блек також закликав Маска та Tesla викупити частину акцій, заявивши, що немає кращого способу продемонструвати, що він вважає акції занадто дешевими.

Джонсон сказав, що акції, які коштують вище, ніж General Motors, Ford і Stellantis разом узяті, переоцінені в основному через досягнення, які Маск обіцяв, але ще не зробив.

«Я вважаю, що причина, чому Tesla піднялася так високо, полягає в тому, що Маск сказав, що він матиме автомобілі, які можуть їздити з оптичними камерами. Він цього не зробив”, – сказав Джонсон. «Він сказав, що матиме [battery technology] це дало б автомобіль вартістю 25 000 доларів. Він цього не зробив. Він сказав, що був кремнієвим новатором. Він ні. Він сказав, що є світовим лідером двоногих робототехніки. Він ні. Я вважаю, що ці обіцянки в поєднанні з кількісним пом’якшенням є тим, що спонукало акції до зростання, а не виконання Tesla».

Тепер, коли ціна акцій падає, Джонсон припустив, що інвестори, можливо, не просто налякані поточною ситуацією з Twitter і Китаєм, але й усвідомлюють, що Tesla, зрештою, є автовиробником, як і будь-який інший, і її запас має відображати це.

Leave a Comment