Бенгалуру підписує угоду з підрозділом Tata на 921 електробус

Столична транспортна корпорація Бенгалуру (BMTC) підписала угоду з дочірньою компанією Tata Motors у сфері електромобільності, TML Smart City Mobility Solutions, про додавання 921 електронного автобуса до свого парку.

TML Smart City відповідатиме за експлуатацію та обслуговування транспортних засобів протягом 12 років, повідомляє BMTC.

Наразі Tata Motors поставила понад 730 електронних автобусів по всій країні.

Раніше цього місяця Корпорація автомобільного транспорту штату Карнатака (KSRTC) підписала угоду з виробником електронних автобусів Olectra на замовлення 50 електронних автобусів, які курсуватимуть між Бенгалуру та Майсуру.

Цей крок відповідав нещодавній політиці індійського уряду щодо електромобілів. У рамках другого етапу програми FAME (швидше впровадження та виробництво електромобілів) уряд визначив, що 7000 електронних автобусів будуть підтримуватися через субсидії на громадський транспорт по всій Індії.

Нещодавно компанія Brihanmumbai Electric Supply and Transport (BEST) Мумбаї запустила 50 нових двоповерхових електронних автобусів від Тхане до комплексу Бандра Курла, ставши першим містом, яке надає послуги електробусів преміум-класу.

Уряд Делі також додав 50 нових електробусів до свого існуючого парку, який курсуватиме дев’ятьма маршрутами. Загалом Delhi Transport Corporation матиме 300 автобусів, а також 50 нових автобусів.