«Блискуче плаття» Алді стає вірусним у TikTok, Facebook

Святковий сезон часто передбачає блискучий одяг — і ця мільйонна група Facebook втрачає це через блискучу сукню від Aldi, згідно з Інсайдер.

Aldi, мережа дисконтних продуктових магазинів із культом, пропонує продукти у своїх щотижневих знижках «Aldi Finds». 9 листопада тижневий вибір Aldi показав блискучу сукню з запахом, і це вибухнуло в Інтернеті.

Тепер воно відоме як «блискуча сукня».

@mamaechoslosingit Це СУКНЯ. #aldifinds #aldidress #alditiktok #aldihaul #aldiusa #flattering #wls #myjourney #weightlossurgery #rny #gastricbypass #weightlossjourney #gastricbypassmom #bariatricbabe #gastricbypasscommunity #weightlosscommunity Я думаю, що мені подобається, коли йде дощ – ВІЛЛІС

Сукня здобула популярність у кількох групах Facebook під назвою «ALDI Aisle of Shame Community» (є принаймні ще одна з такою ж назвою). Жартівливе прізвисько стосується дисконтного проходу, пер Інсайдер.

У групі просять поради щодо рецептів або рекомендують продукти. І деякий час сторінка була заповнена користувачами, які публікували свої фотографії в сукні, а сотні інших відповідали, щоб надіслати компліменти. Деякі люди навіть переодягли сукню на сорочку.

Але потім, після великої кількості публікацій про блискучі сукні, модератори групи вирішили, що просто публікувати лише блискучі сукні більше не можна. Натомість група пропонує креативні виклики стилю.

«Нові продукти, які привертають величезну увагу, як-от блискуча сукня чи крісло-яйце, будь-кому дозволено публікувати протягом приблизно тижня», — йдеться в повідомленні.

Бестселер підвісного крісла-яйця Aldi вийшов на ринок у 2021 році та був розпроданий менш ніж за 48 годин в одному перевиданні продукту.

Популярність зробила плаття гарячим товаром. Жінка з Міссісіпі Трейсі Ніколь Хелмс розповіла Інсайдер що вона їздила шість годин (у дві різні поїздки) до двох різних місць Aldi — але вона все ще не могла знайти блискучу сукню.

Інша жінка написала, що купила «блискучу сукню» для своєї доньки в Коннектикуті у Флориді. “Я купила сукню, віднесла її додому, упакувала та відправила поштою. Крісті отримала сукню сьогодні, і, як ви бачите, вона виглядає в ній неймовірно”, – написала вона.

«Це схоже на «Сестринство мандрівних штанів». Усі виглядають добре», – сказала Insider Деніз Ліга, жінка з Техасу в онлайн-групі.

Ідея полягає в тому, що це підтверджує магію стратегії знижок Aldi. Один експерт розповів Інсайдер що в проході функціонує «пошук скарбів» для людей.

Aldi починався як дисконтний продуктовий магазин у 1960-х роках у Німеччині. Він відкрив свій перший магазин у США в 1971 році в Айові, але швидко розширювався в штатах після рецесії 2008 року. У 2020 році компанія оголосила про відкриття 70 магазинів до кінця року.

«Не дуріть, інакше ви пропустите цю сукню на #ALDI», — написав один із TikToker.

@aldiangela #greenscreen не дурніть, інакше ви пропустите цю сукню в #ALDI #partydress #golddress #grwn #ootd #midsize #midsizefashionblogger #iloveclothes #chefskiss #fyp #fypシ #aldifanfavorites #aldifanatic #aldilove #aldifan # aldiangela #aldishopper #aisleofshame #noshameinmygame #limitedsupply ♬ оригінальний звук – ALDIAngela

Leave a Comment