“Божевільний Сталкер” переслідує сина Ілона Маска в моторошному кліпі

У середу Ілон Маск опублікував у Twitter жахливий ролик, на якому зображений «божевільний сталкер», який стежив за його сином X Æ A-12, вважаючи, що це сам Маск.

На 11-секундному кадрі, опублікованому в соцмережі, глядачі бачать чоловіка в капюшоні в чорній масці, яка прикривала лише його рот, всередині білого Hyundai Elantra, номерний знак якого потрапив на камеру.

Потім Маск детально описав жахливу історію, пояснивши, що за транспортним засобом, у якому їхав X, їхав автомобіль, який потім заблокував автомобіль, коли водій стрибнув на капот автомобіля його сина.

Відео переглянули приблизно 16,7 мільйонів разів.

Раніше цього тижня Маск заявив, що буде подавати позов проти Джека Суїні, студента коледжу, який створив зараз призупинений обліковий запис ElonJet у Twitter, який відстежував місцезнаходження приватного літака Маска. Маск стверджує, що дані, надані Суїні, допомогли сталкеру знайти, де буде його машина.

«Будь-який обліковий запис, який містить інформацію про місцезнаходження в реальному часі, буде призупинено, оскільки це є порушенням фізичної безпеки», — пояснив Маск під час призупинення. «Це включає розміщення посилань на сайти з інформацією про місцезнаходження в реальному часі».

І Маск, і його син, якого він ділить з музикантом і колишнім партнером Граймсом, в результаті інциденту не постраждали.

Згідно з CNETДепартамент поліції Лос-Анджелеса не зміг перевірити, чи було подано офіційний звіт.

Особу підозрюваного ще не встановлено.

Leave a Comment