Бренд Діпіки Падуконе для догляду за собою 82°E збирає 7,5 млн доларів США

Бренд засобів догляду за собою 82°E Діпіки Падуконе залучив 7,5 мільйонів доларів початкового фінансування під керівництвом DSG Consumer Partners і IDEO Ventures. У раунді також брали участь інвестори-ангели.

Компанія використає нещодавно залучений капітал для розвитку своєї команди, масштабування досліджень і розробок і запуску нових продуктів, йдеться в заяві.

У листопаді 2022 року компанія 82°E, заснована Діпікою Падуконе та Джигаром Шахом, випустила продукти для догляду за шкірою – зволожуючий крем Ashwagandha Bounce та сонцезахисні краплі Patchouli Glow.

«Нам пощастило залучити початковий раунд у розмірі 7,5 мільйонів доларів США на етапі ідеї/передзапуску від шановних глобальних споживчих інвесторів, таких як DSGCP та IDEO Ventures, серед інших, які повірили в наше бачення та керували нами на нашому шляху до створення справжнього масштабований і орієнтований на споживача бізнес», — сказав співзасновник Джигар Шах.

Співзасновник Deepika сказав: «Для мене велика честь, що інвестори зі світовою репутацією приєдналися до нас у нашому баченні створити 82°E як сучасний бренд догляду за собою, народжений в Індії для всього світу».

З моменту запуску минулого першого місяця компанія 82°E стверджує, що вже обслуговує споживачів у понад 30 країнах світу та створила можливості для доставки в понад 200 країн.

Діпак Шахдадпурі, засновник і керуючий директор DSG Consumer Partners та інвестор у бренд, сказав: «Протягом останнього десятиліття ми працювали із засновниками споживачів, щоб створити довговічні бренди світового рівня, і з 82°E ми раді співпрацювати з цим пристрасним, цілеспрямованим дуетом засновників. Ми дуже вражені безкомпромісною самовідданістю Діпіки та Джигара та відданістю будувати 82°E цеглинка за цеглинкою».