Британські машиністи збираються провести черговий страйк у січні

Машиністи 15 британських залізничних компаній збираються провести черговий одноденний страйк на початку січня через суперечку щодо оплати праці.

Запланована акція членів профспілки Aslef відбудеться 5 січня, що припадає на проміжок між двома страйками, які проводить профспілка RMT 3-4 і 6-7 січня.

Мік Вілан, генеральний секретар Aslef, сказав: «Ми не хочемо страйкувати, але компанії штовхнули нас сюди. Вони не запропонували нашим членам у цих компаніях ні копійки – і це люди, які не мали підвищення з квітня 2019 року».

Страйк Аслефа вплине на таких операторів: Avanti West Coast, Chiltern Railways, CrossCountry, East Midlands Railway, Great Western Railway, Greater Anglia, GTR Great Northern Thameslink, London Northern Railway, Northern Trains, Southeastern, Southern/Gatwick Express, South Західна залізниця, SWR Island Line, TransPennine Express і West Midlands Trains.

Вілан сказав, що назва цього останнього страйку «останнім заходом» і звинуватив «непримиренну позицію» залізничних компаній у нездатності вирішити суперечку.

Тим часом працівники RMT збираються знову оголосити страйк пізніше цього тижня через свою окрему суперечку із залізничними компаніями та Network Rail щодо оплати праці, умов і робочих місць.


Leave a Comment