Більше половини водіїв електромобілів у Великобританії не мають доступу до зарядки на роботі

Сьогоднішнє опитування YouGov показало, що понад 52% опитаних водіїв електромобілів не мали доступу до зарядної точки на своєму робочому місці.

Під час подальшого опитування 82% цих водіїв висловили бажання заряджати свій електромобіль на своєму робочому місці.

Згідно з опитуванням, лише 25% робочих місць водіїв електромобілів мають зарядні точки для електромобілів. У результаті лише 10% опитаних водіїв електромобілів повідомили, що заряджають свій електромобіль на робочому місці.

Незважаючи на те, що у Великій Британії налічується 530 000 електромобілів з акумуляторними батареями, триваючий розрив між доступністю та наявністю точок зарядки електромобілів все ще відлякує велику кількість потенційних власників.

«Існує величезний розрив між тим, чого хочуть водії електромобілів, і тим, що зараз доступно у Великобританії. Хоча на робочих місцях все ще повільно встановлюються пункти зарядки, їхні працівники заряджаються на дорогих громадських зарядних пристроях або чекають, поки вони прийдуть додому та підключаються до розетки в години пік. І те, і інше стане більш неприйнятним із зростанням цін на енергію та попиту на мережу». сказав Алок Дабі, регіональний менеджер Monta у Великобританії, який замовив опитування.

«Робочі місця — це важливе рішення для заряджання, яке допомагає побудувати стабільну та доступну інфраструктуру заряджання у Великій Британії, і є величезні переваги для роботодавців, які встановлюють зарядні точки», — сказав Дубі.

«Є кілька способів збільшити дохід від зарядної точки в робочому середовищі. Наприклад, власники бізнесу можуть ділитися своїми зарядними точками з громадськістю у вихідні або в неробочий час, отримуючи невеликий прибуток за кожну зарядку, одночасно сприяючи продовженню електрифікації інфраструктури Великобританії».

«Як персонал, так і широка громадськість демонструють величезний апетит до зарядних пристроїв на робочих місцях через відсутність життєздатних варіантів в інших місцях, особливо в містах, де немає доступу до приватних під’їзних шляхів або громадських зарядних пристроїв поблизу. Кожен п’ятий водій електромобілів переважно працює з дому, але скільки з них воліють працювати в офісі, яких відлякує відсутність зарядки на роботі? Якщо роботодавці серйозно бажають, щоб співробітники повернулися, то місце роботи слід розглядати як продовження домашнього офісу, де надаються зручності, щоб зробити поїздки на роботу й назад привабливішими», – підсумував Дубі.


Leave a Comment