Біткойн-майнер Argo уникне банкрутства завдяки угоді на 100 мільйонів доларів від Galaxy Digital • TechCrunch

Galaxy Digital погодилася придбати майнінговий комплекс Argo Blockchain Helios за 65 мільйонів доларів США, оголосили дві фірми в середу.

Угода також передбачає придбання Galaxy «пов’язаних операцій» у Argo Blockchain. Galaxy також надасть Argo позику в розмірі 35 мільйонів доларів США під час реструктуризації компанії під заставу майнінгового обладнання Argo. Argo збереже право власності на свої машини в окрузі Діккенс, штат Техас, і укладе дворічну угоду про розміщення з Galaxy, щоб забезпечити місце для своїх машин для майнінгу на цьому об’єкті.

Завдяки цій угоді не тільки видобуток Galaxy зросте, але Argo також уникне банкрутства. Угода «зміцнить баланс Argo» і покращить її позицію ліквідності, щоб компанія могла «продовжувати роботу», йдеться в заяві Argo.

Фінансування допоможе скоротити борг Argo на 41 мільйон доларів і підвищити його ліквідність, щоб «допомогти забезпечити продовження операцій через поточний ведмежий ринок», – заявив генеральний директор Argo Пітер Уолл у заяві.

Останніми місяцями індустрія видобутку біткойнів триває банкрутство, оскільки ринок стикається зі значним спадом через зростання цін на енергоносії та падіння доходів майнерів, що призвело до скорочення маржі та збільшення втрат прибутку.

Минулого тижня Core Scientific, одна з найбільших публічних компаній із майнінгу криптовалют у США, подала заяву про банкрутство відповідно до глави 11. У вересні компанія Compute North подала заяву про захист від банкрутства відповідно до глави 11 після того, як сім місяців тому залучила 385 мільйонів доларів стратегічного фінансування.

«Ця транзакція прискорить розширення операцій і послуг Galaxy з майнінгу біткойнів, забезпечить доступ до інфраструктури майнінгу, що економить податки, і зменшить залежність від сторонніх хостинг-провайдерів», — йдеться в заяві Galaxy.

Незважаючи на те, що деякі майнери відчувають труднощі, придбання Helios вказує на наміри Galaxy розвивати свої видобувні операції, оскільки Helios стане другим об’єктом, яким він володітиме та керуватиме, поряд із першим власним майнінг-майнінгом, про який було оголошено на початку цього року.

Це придбання є «новим етапом» у дворічній подорожі Galaxy з майнінгу біткойнів, оскільки воно збільшує масштаби операцій і широту рішень, сказав у релізі Кріс Ферраро, президент і головний інвестиційний директор Galaxy.

На Лондонській фондовій біржі акції Argo за день зросли на 77,43% до приблизно $6,39 GBX. У той же час ціна біткойна трохи впала за день, близько 16 750 доларів за той самий проміжок часу.

Leave a Comment