Важливо, щоб законодавство Індії забезпечувало фірмам юридичну та інноваційну визначеність, каже генеральний директор Google • TechCrunch

Виконавчий директор Google Сундар Пічаї заявив у понеділок, що Індія переживає важливий період часу, оскільки вона розробляє кілька ключових правил, і заявив, що вона може отримати вигоду від відкритого та підключеного Інтернету.

Індія, яка легалізувала кілька поправок до національних ІТ-правил після суперечок з багатьма технологічними гігантами минулого року, знаходиться в процесі формування та доставки кількох інших ключових нормативних рамок, які прагнуть внести низку серйозних змін у те, як телекомунікаційні послуги, відеопрогравачі на вимогу та компанії в інших секторах працюють і обробляють дані споживачів.

У понеділок керівник Google зустрівся з індійським міністром ІТ Ашвіні Вайшнау на щорічному заході компанії в Індії, щоб обговорити широкий спектр тем, включаючи правила.

Вайшнау сказав, що уряд працює над низкою законопроектів, які відображають реалії країни.

«Прем’єр-міністр поставив перед нами чітку мету створити комплексну нормативно-правову базу. Отже, ми створюємо три горизонталі: спочатку у нас є рахунок за зв’язок, який виставляється операторам. По-друге, це законопроект про цифровий захист, який спрямований на забезпечення прав громадян на конфіденційність. І це законопроект Digital India, який розглядатиме практично все інше, що потрібно побачити», — сказав він, додавши, що всі ці законопроекти мають стати законом протягом наступних 14-16 місяців.

Технологічні гіганти, зокрема Google, Meta та Amazon, вимагали внести низку змін до деяких із запропонованих законопроектів. На нещодавній зустрічі з керівниками Meta індійський уряд, як повідомляється, попросив фірму докласти зусиль, щоб накази про видалення контенту, видані владою, оброблялися протягом години, повідомляло раніше індійське інформаційне агентство MoneyControl.

На запитання про те, що він думає про запропоновані Індією правила, Пічаї сказав:

«Якщо ви подивитеся на масштаби, в яких технології працюють і торкаються багатьох життів у всьому світі, мені зрозуміло, що технології потребують відповідального регулювання. Я вважаю, що для країн важливо думати про те, як найкраще захистити своїх громадян. Ми взаємодіємо конструктивно.

Індія тут відіграє провідну роль. Важливо переконатися, що ви балансуєте між запобіжними заходами, які встановлюєте для людей, і створюєте інноваційні рамки, щоб компанії могли впроваджувати інновації на додачу до визначеності правової бази.

Тому я думаю, що це важливий момент у часі. Але, сподіваємося, Індія також може бути голосом за … Індія також стане великою експортною економікою та отримає вигоду від відкритого та підключеного Інтернету. Встановлення правильного балансу, я вважаю, буде важливим».

Leave a Comment