Варто й заборонено щодо гнучкої організації роботи – корпоративна мережа подкастів

Оскільки сучасні підприємства стають більш відкритими до інновацій і змін, гнучкі умови роботи поступово стають нормою. Компанії перейшли до гібридної роботи, щоб отримати таку саму продукцію, що й традиційні стилі роботи. Відтоді було досягнуто багатообіцяючих результатів, які призвели до впровадження гнучкої роботи як постійної моделі роботи.

Працівники стають продуктивнішими, щасливішими та здоровішими без жорстких офісних обмежень і фіксованих графіків. Гнучкі умови роботи легкими крокамиі якщо ваша організація нарешті переходить до цього режиму роботи, зараз саме час це зробити.

Джерело: Unsplash

Щоб отримати додаткові рекомендації щодо цього переходу, візьміть до уваги наступні правила та заборони щодо гнучкої організації роботи.

  • Заохочуйте та підтримуйте вибір працівників за допомогою їхнього робочого графіка

Однією з речей, які приходять із гнучким графіком роботи, є гнучкий графік роботи. Запропонувати людям працювати там, де вони забажають, дозволило б їм встановлювати свій графік після завершення роботи. Він більше не зосереджений на фіксованому графіку з 9 до 5 щодня, але є достатньо гнучким, щоб працівники могли працювати у своєму власному темпі.

Ця стратегія означає, що ви довіряєте більше контролю своїм співробітникам. Однак, якщо це зробити правильно, це може призвести до успішних результатів. Надання членам команди повноважень і відповідальності для прийняття рішень дозволяє їм комфортно та продуктивно працювати, розвиваючи свої професійні навички прийняття рішень.

  • Обов’язково враховуйте свою робочу політику

Оскільки розглядається новий стиль роботи, настав час перевірити та переглянути ваші поточні робочі правила. Визначте рівень гнучкості ваших робочих налаштувань. Компанія повинна вирішити, чи гнучка схема роботи означає, що працівники можуть контролювати 100% своїх робочих уподобань, чи вони повинні залишатися працювати у фізичному офісі за потреби.

Ведення потреб бізнесу політика та процедури надійної роботи як план і керівництво компанії. Включивши ці аспекти у свою робочу політику, кожен може отримати правильні орієнтири щодо того, як продовжувати виконувати свої робочі графіки та плани. Встановлюючи чіткі правила, співробітники можуть краще сформулювати робочі плани, щоб максимально використовувати баланс між роботою та особистим життям і оптимізувати свій час.

Коли ви вносите зміни у свою нову робочу політику, було б корисно бути відкритим до відгуків і пропозицій від інших. Настав час зібратися разом і послухати, що кожен хоче сказати. Крім того, що він дозволяє ключовим людям приймати рішення, він ідеально підходить для того, щоб послухати, що говорять усі члени команди.

У багатьох випадках працівникам говорили, що вони отримають певну гнучкість, але лише в обмеженій мірі. Це може призвести до плутанини та непорозумінь, тому краще зберегти їх у своїх робочих правилах. Неправильне впровадження цього нового стилю роботи може бути позитивним підкріпленням для співробітників, але це може призвести до значних наслідків, якщо це зробити неправильно.

  • Доповнюйте робочі досягнення

Незважаючи на те, що працівники приймають гнучкий графік роботи, постійний моніторинг і перевірка їх продуктивності та прогресу є важливим. Ви повинні робити компліменти, коли ваші співробітники досягли чогось для компанії.

Незалежно від того, наскільки маленьким чи нікчемним є досягнення, воно має вирішальне значення святкувати маленькі перемоги у гнучкій робочій обстановці. Існують різні способи зробити це. Ви можете доповнити людину на очах у всіх під час зустрічей, надіслати вітальний електронний лист або опублікувати її досягнення на інформаційних панелях. Ці зусилля мотивуватимуть ваших співробітників бути однаково продуктивними, навіть коли вони працюють гнучко.

  • Не будьте вибірковими, застосовуючи гнучкі умови роботи

Коли ви застосовуєте гнучкий графік роботи, переконайтеся, що він підходить для всіх у компанії або принаймні для всіх конкретних відділів. Команди не повинні бути виключені з гнучких графіків без достатньої причини. Звільнення або обмеження інших членів команди призведе до незадоволення та упереджень.

Найкращий спосіб досягти більш уніфікованого стилю роботи — забезпечити, щоб усі відділи могли продовжувати свою роботу віддалено. В іншому випадку найкраще придумати альтернативи, як-от чергування членів, щоб вони працювали віддалено або позмінно в офісі. Це дозволяє кожному прийняти гнучкий графік роботи, забезпечуючи справедливе рішення для кожного.

  • Не стримуйтеся інвестувати в технології

Деякі компанії не помічають важливості інвестування в технології, оскільки вони працюють віддалено. Вашій компанії слід додати більше технологій та інструментів до повсякденної діяльності, як-от інструменти віртуальної соціальної взаємодії, програмне забезпечення для керування проектами, бронювання робочого простору та інші унікальні інструменти для співпраці, які можуть покращити їхній досвід роботи. Настав час оцінити, які технології допоможуть вашим віддаленим працівникам ще більше підвищити продуктивність.

Висновок

Перехід до гнучкого режиму роботи може бути легшим, коли ви знаєте, що робити, а чого не робити. Сподіваємось, ви отримали цінну інформацію з цієї статті. Не забувайте стежити за своїми співробітниками та звертати увагу на їхні проблеми та потреби, коли вони адаптуються до нового стилю роботи в компанії.

Leave a Comment