Варіант мультивалютної оплати для можливості електронної комерції з одним доменним ім’ям – корпоративна мережа подкастів

Однією з найбільших мрій кожного власника бізнесу є робота по всьому світу. Б’юся об заклад, що це також ваша мрія, якщо ви володієте електронною комерцією чи будь-яким іншим видом бізнесу, чи не так?

Завдяки швидкому розвитку Інтернет-покриття та використання в усьому світі тепер можна продавати свої продукти по всьому світу лише кількома клацаннями з боку користувачів. Незважаючи на те, що це звучить досить просто, робота на міжнародному рівні потребує величезного навантаження маркетингової діяльності, щоб представити свій бренд у всьому світі. Крім того, веб-сайт електронної комерції повинен надавати деякі спеціальні можливості для міжнародних клієнтів, які зазвичай не потрібні для електронної комерції, націленої на місцевий географічний регіон.

Джерело: Unsplash

Одна з головних функцій, яку мають мати такі веб-сайти електронної комерції, — можливість оплати в кількох валютах. Є багато переваг, пов’язаних із такою опцією для користувачів із регіонів, які використовують валюти, відмінні від основної валюти, з якою веде бізнес електронна комерція.

Варіант мультивалютної оплати; кого використовувати, а кого ні

Можливість оплати в різних валютах завжди є хорошою ідеєю для веб-сайтів електронної комерції, які працюють на міжнародному рівні. Користувачі з усього світу вважають за краще платити у власній національній валюті, щоб запобігти стягненню додаткових комісій їхніми банками. Крім того, користувачі недостатньо толерантні до конвертації валют, щоб побачити, скільки вони повинні заплатити у власній валюті, коли стикаються з варіантом оплати в одній валюті. Таким чином, мультивалютні варіанти оплати принесуть більше трафіку, більше клієнтів і, як наслідок, вищий коефіцієнт конверсії.

Крім того, веб-сайтам електронної комерції, які працюють локально, але в популярних туристичних напрямках, рекомендується додати такий варіант оплати з тієї самої причини, згаданої вище. Наприклад, подумайте про електронну комерцію, яка продає парфуми лише в Дубаї. У Дубаї є багато відвідувачів з усього світу, яким може бути цікаво купити парфуми в Інтернеті через цінову перевагу. Для таких користувачів також можливість оплати в національній валюті буде привабливою пропозицією, яка може підвищити їхній інтерес до покупки у вашій електронній комерції. Однак веб-сайтам електронної комерції, які зосереджені лише на регіональному ринку, не потрібно додавати опцію мультивалютної оплати на свій веб-сайт.

Основи, які слід враховувати для мультивалютної електронної комерції

Є багато елементів, які слід уважно розглянути, коли ви вирішуєте додати опцію мультивалютної оплати на свій веб-сайт електронної комерції. Належне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, комісія за міжнародні транзакції та конвертацію валюти, податки та збори, а також правила безпеки – це лише деякі з багатьох важливих елементів, коли справа доходить до додавання опції мультивалютної оплати на ваш веб-сайт електронної комерції.

Одним із елементів, які ми обговорюємо в цій статті, є створення іншого доменного імені на основі географічного регіону користувачів. Як приклад, подумайте про веб-сайт із доменом .com, розташований у Дубаї. Варіант мультивалютної оплати можна додати до нього без створення імен субдоменів, тому користувачі зможуть вибрати бажану валюту для оплати. Іншим варіантом є створення імен субдоменів для вашого веб-сайту та перенаправлення користувачів із певної області на відповідний домен. Наприклад, якщо користувач зайшов на ваш веб-сайт із Великобританії, який можна ідентифікувати за його IP-адресою, він буде перенаправлений на .co.uk. Так само користувач із США буде перенаправлено на .us тощо. Таким чином, валютою, якою користувачі зможуть платити в .co.uk, будуть фунти стерлінгів, а в .us – лише в доларах США.

Який варіант працює найкраще?

Можна додати опцію мультивалютної оплати до веб-сайту електронної комерції з одним доменним іменем без субдоменів. Одним із найбільших веб-сайтів з єдиним доменним іменем і можливістю оплати в кількох валютах є booking.com. Цей веб-сайт надає послуги розміщення по всьому світу. На цьому веб-сайті люди можуть забронювати житло в будь-якій точці світу, заплативши в бажаній валюті.

Однак, якщо ви хочете продавати на міжнародному рівні, рекомендується створювати веб-сайти субдоменів. Найважливіші причини з точки зору SEO.

Як ви знаєте, створення якісного контенту є основним будівельним блоком успішного плану SEO. Google враховує кілька факторів, щоб визначити якісний вміст і поставити його вище в результатах пошуку. Одним із дуже важливих факторів є авторське право. Google категорично проти дубльованого вмісту та карає веб-сайти, які використовують дубльований вміст. Однак сканери Google можуть ідентифікувати вміст, розміщений на двох субдоменних іменах. Іншими словами, ви можете опублікувати той самий вміст на своїй веб-сторінці у Великобританії та США одночасно, не будучи покараними Google. З точки зору SEO, це принадність імен субдоменів на основі розташування для вашого веб-сайту електронної комерції. Ще одна перевага субдоменів на основі місцезнаходження відвідувачів — оптимізація швидкості веб-сайту. Якщо ви здійснюєте електронну комерцію з безліччю продуктів, фотографій, відео та вмісту, збереження їх усіх у кореневому домені негативно вплине на швидкість завантаження ваших сторінок і, як наслідок, на ваше SEO, якщо до вашого веб-сайту звертається багато користувачів з усього світу. З іншого боку, створюючи імена субдоменів на основі розташування, запити з певної географічної області будуть перенаправлятися до відповідного субдомену, таким чином менший тиск буде на кореневий домен.

Висновок

Як зазначено вище, можна розробити веб-сайт електронної комерції на одному кореневому доменному імені, а також на субдоменних іменах на основі місцезнаходження. Все залежить від ваших потреб, вашого бізнес-плану та того, як ви плануєте вести свій бізнес.

Щоб прийняти правильне рішення, необхідно проконсультуватися з досвідченим і авторитетним фахівцем Веб дизайн і цифровий маркетинг постачальника послуг, тому будь-який потенційний ризик, пов’язаний з невідповідним рішенням, буде зменшено.

Websima DMCC – один із найкращих постачальників послуг веб-дизайну та цифрового маркетингу, який має понад 10 років досвіду роботи на цифровому ринку Дубая. Вони працюють на ринку достатньо довго, щоб створити перевірений досвід надання високоякісних проектів задоволеним клієнтам, тому вони можуть надати вам дуже цінні консультації та поради, якщо ви плануєте додати опцію мультивалютної оплати на свій веб-сайт електронної комерції.

Ви можете записатися на безкоштовну консультаційну зустріч із командою Websima, щоб детально обговорити ваш план, і вони зв’яжуться з вами з пропозицією, яка найбільше підходить для вашого бізнесу.

Leave a Comment