Вашингтон назавжди зробив громадські автобуси безкоштовними

Громадський транспорт вже давно є доступним способом для жителів і гостей міста орієнтуватися у великих містах і метро.

Але для деяких людей користування громадським транспортом може означати кілька маршрутів і вимагати кількох видів транспорту, що робить варіанти важкими, дефіцитними або недоступними.

Ось чому Вашингтон, округ Колумбія, вирішив зробити громадські автобуси безкоштовними для всіх жителів і відвідувачів, починаючи з наступного літа, оскільки пандемічні обмеження зникають і все більше людей щодня повертаються на роботу.

Рада одноголосно схвалила план (що отримав назву «Закон про надзвичайне фінансування безкоштовного автобусного проїзду»), який також передбачав розширення автобусного сполучення 24 години на добу для 12 основних районів міста.

«Звичайно, безкоштовний транзит настільки хороший, наскільки частота та надійність цієї послуги», — сказав член Ради 6 округу Чарльз Аллен за DC News Now. «Це інвестиція в кращий сервіс і гарантує, що WMATA матиме те, що їй потрібно, щоб допомогти повернути водіїв».

Автобус, який зазвичай коштує 2 долари, почне пропонувати безкоштовні поїздки приблизно 1 липня, і це буде постійна зміна для розвитку міста. Нова програма стосується лише автобусів Metro, а не автобусів Circulator (належать місту) чи Metrorail.

The Associated Press зазначив, що кількість пасажирів у міських автобусах у будні становить приблизно 74% від кількості до пандемії.

За оцінками, реалізація нового проекту коштуватиме приблизно 40 мільйонів доларів, з яких 32 мільйони підуть на безкоштовні автобуси, а 8,5 мільйона – на подовження годин обслуговування.

Leave a Comment