ВВС визнає, що витратила 7 мільйонів фунтів стерлінгів на ребрендинг

Як стало відомо, реконструкція до 99-го дня народження, включаючи новий шрифт, названий на честь його засновника, обійшовся BBC у 7 мільйонів фунтів стерлінгів.

Минулого року ребрендинг у службах BBC включав створення логотипів і заміну шрифту Gill Sans на «Reith», названого на честь першого генерального директора, лорда Рейта.

У той час ВВС відмовилося повідомити, скільки було витрачено на ребрендинг, яким керувала дизайнерська агенція Wolff Olins, з «комерційних причин».

Перед тим, як було видано наказ оприлюднити інформацію, офіційний представник BBC сказав: «Розголошення того, скільки BBC витратила на редизайн логотипу, може завдати шкоди її здатності забезпечити співвідношення ціни та якості».

Аргумент було відхилено.

Комісар з питань інформації наказав корпорації оприлюднити вартість після восьмимісячної боротьби за свободу інформації з Daily Express. За даними газети, вартість реконструкції склала £7,26 млн.

Учора BBC повідомила, що ребрендинг був «модернізацією всіх наших послуг, платформ і каналів протягом кількох років, щоб гарантувати, що те, що ми надаємо, відповідає очікуванням аудиторії».

Минулого року Керріс Брайт, керівник відділу роботи з клієнтами, заявила, що буде «багато невеликих змін, покликаних зробити суттєві зміни».

BBC заявила, що опублікувала більше даних та інформації про себе, ніж будь-який інший мовник, додавши, що щороку відповідала на понад 93 відсотки з 2000 своїх запитів щодо свободи інформації в межах законного терміну.

Він виправдав ребрендинг як важливий для загального оновлення цифрових послуг. У ньому сказано, що «оновлені, впізнавані кольори, логотипи та графіка ідентифікуватимуть кожну службу та допоможуть покращити навігацію між ними».

У нещодавньому звіті Національного контрольно-ревізійного управління щодо цифрових пропозицій BBC виявилося, що його iPlayer відстає від Netflix і Disney+ щодо якості зображення та звуку, а також методів рекомендації контенту користувачам і його субтитрів.

BBC чітко дала зрозуміти, що зосереджена на цифровому телебаченні, а її генеральний директор Тім Деві заявив на початку цього місяця, що вона готується до того, що багато лінійних телевізійних і радіоканалів, таких як BBC One і Radio 3, будуть онлайн лише протягом наступного десятиліття. Він сказав, що це «об’єднає більше активності за простим єдиним брендом», що полегшить аудиторії пошук його вмісту в Інтернеті.

Минулого року, оголошуючи про ребрендинг, Брайт сказав, що власне дослідження BBC показало, що «аудиторія вважає, що деякі наші послуги виглядають старомодними та несучасними. . . Вони хочуть мати сучасний BBC, який буде легшим у використанні та навігації, щоб знайти вміст, який їм подобається та який їм подобається».

Ребрендування відбулося в той момент, коли корпорація стикається з гострим тиском витрат. Ліцензійний збір у розмірі 159 фунтів стерлінгів було заморожено до 2024 року, а потім має зрости відповідно до інфляції до 2027 року, коли закінчиться чинність існуючої Королівської хартії. Раніше було сказано, що заморожування збору призведе до дефіциту фінансування в розмірі 285 мільйонів фунтів стерлінгів до 2027 року, цифра, яка через інфляцію, на її думку, наближається до 400 мільйонів фунтів стерлінгів.

У рамках планів скорочення витрат компанія припинила трансляцію регіональних телевізійних новин для Оксфорда та Кембриджа, скоротила випуск Всесвітньої служби та оголосила про кардинальні зміни у випуску місцевих радіостанцій, що означатиме, що 39 станцій мережі BBC England будуть спільно використовувати «регіональний» та «національний» контент з 14:00 у будні та більшу частину вихідних.


Leave a Comment