Великобританія призначає п’ятьох нових експертів з інновацій, щоб стимулювати технологічний бум після Brexit

Уряд Сполученого Королівства призначив п’ятьох провідних експертів галузі для використання свобод після Brexit, стимулюючи інновації в передових секторах, які будуть життєво важливими для майбутнього зростання Великобританії.

П’ятеро нових експертів працюватимуть із головним науковим радником уряду сером Патріком Валлансом, щоб переглянути існуючі правила та розробити підхід до інновацій.

Лідери галузі прагнуть укріпити позицію Великобританії як наукового центру з метою забезпечення 21вул століття Кремнієва долина розташована у Великобританії.

Нові експерти прагнутимуть прискорити розвиток Великобританії в цифрових технологіях, зелених галузях промисловості, науках про життя, передовому виробництві та творчих індустріях.

План полягає в тому, щоб перетворити Британію на найкраще регульовану країну в світі, щоб дати промисловості та інвесторам регуляторну впевненість для стимулювання інновацій у Великобританії.

Експерти працюватимуть з Валлансом, щоб виявити перешкоди для інновацій, які заважають новим технологіям вийти на ринок.

«Міністр фінансів Джеремі Хант сказав: «Я хочу, щоб британські фірми очолили світ у перетворенні фантастичної науки на нові продукти та послуги, і ми повинні переконатися, що уряд робить усе можливе для заохочення інновацій та конкуренції».

Завдяки цим призначенням голова нещодавно створеного Агентства передових досліджень та винаходів (ARIA) Метт Кліффорд працюватиме з Прією Лахані з ради AI для розвитку цифрових галузей Великобританії.


Leave a Comment