Величезні мінуси звільнення з роботи, щоб заробити гроші в Інтернеті | Тім Деннінг | Грудень 2022 р

Фото Філіпа Ранковича Ґробгаарда на Unsplash

Звільнитися з роботи за гроші в Інтернеті – дивний фетиш.

Спосіб життя гламурний як пекло. Звільнившись з роботи заради грошей на Wi-Fi, я побачив непривабливу сторону.

Я знаю, бідний Тіммі Бой, так? Ти в порядку, мила? Ти, бідолаха, хочеш высморкатися в стодоларову купюру?

Так, я в порядку. Дякую.

Дозвольте розповісти вам іншу сторону історії. Це відкриє вам очі та допоможе подумати про вашу онлайн-подорож

Якось важко зараз спілкуватися з колишніми колегами.

Я закликаю їх стріляти, і я відчуваю певну дистанцію. Вони просто не знають, як це – заробляти гроші в Інтернеті та витрачати значну частину свого дня, спілкуючись з іншими творцями, ділячись стратегіями та створюючи цифрові пропозиції.

Вони живуть у світі, де їм кажуть, що їм робити, і головним результатом є отримання роботодавцем більших доходів. Вони процвітають на офісній політиці та хто наступний залишить свою роботу заради конкурента.

Раніше мене хвилювали ці дрібниці. Більше ні.

Заробляння грошей в Інтернеті змушує вас обмінювати звичність на рівень свободи, про який більшість людей не можуть думати. Це може змусити вас відчути себе нелегальним іноземцем.

Я люблю гарну пісню.

Дайте мені безалкогольну воду з лимоном, і я швидко стану головою вечірки. Правда полягає в тому, що коли ви працюєте вдома в інтернет-бізнесі, ви більше не отримуєте ці повністю оплачувані соціальні заходи.

Їх важче знайти. Ви повинні їх шукати.

Коли ви нарешті відвідуєте захід типу робочої функції, легко відчути, що вийшли з практики. Ви раптом стаєте сором’язливими або не знаєте, як говорити ні про що інше, окрім економіки творців.

Спілкування недооцінене.

Людям потрібен зв’язок. І спілкування в реальному житті, коли ви можете потиснути руку іншій людині та відчути піт на їхній шкірі.

Люблю самоосвіту.

Хоча перебування в пастці в автобусі з іншими людьми, як сардини, може здатися пеклом, плюсом є те, що ви не можете робити нічого, окрім як слухати подкасти.

Мені не вистачає прослуховування цілого епізоду шоу Тіма Ферріса щодня, йдучи на роботу та з роботи.

Мені не вистачає глибини розмов у подкасті «Щоденник генерального директора». Сумую за прогулянками до автобусної зупинки. Я сумую за вбудованою вправою, яка пов’язана з ходінням туди-сюди на роботу 5 днів на тиждень.

Поїздки на роботу створюють зосереджену увагу. Подкасти допомагають вам зрозуміти світ у 10 разів краще, ніж 90-секундні захоплюючі відео про котів у TikTok.

Якби ви запитали мене про найкращу частину будь-якої роботи, на якій я коли-небудь працював, це були б мої колеги. Я схильний дружити з людьми, з якими працюю.

Весело тусуватися на вихідних. Робота часто вважалася продовженням вихідних. Під час свят ми ходили в кіно і дивилися «Зоряні війни». Тоді ми пішли б отримати соковиті, неохайні гамбургери. Знову ж таки, нормальна робота мала вбудоване спілкування.

Я виявив, що коли я йду активно шукати спілкування, то зазвичай відкладаю це на потім і ніколи не приходжу до нього. У моїй голові хибний наратив полягає в тому, що в онлайн-бізнесі надто багато роботи.

Але це не кінець світу. Незабаром я приєднаюся до WeWork і знайду нове плем’я людей, з якими можна проводити час, поки я буду займатися своєю інтернет-суєтою.

Нездорова їжа шкідлива для вас.

Тому вдома я не маю легкого доступу до нього. А я живу в бідному передмісті поруч із державним будинком, тому тут мало ресторанів.

Коли я працював, завжди було якесь святкування нової віхи компанії або дня народження людини. Це дало мені привід розпустити волосся.

Цікаво те, що мені довелося спробувати багато їжі з інших культур, тому що Австралія (де я живу) культурно різноманітна.

Нерідко на одному столі були страви індійської, азіатської, американської, австралійської, новозеландської та європейської кухні.

Тепер я не маю доступу до цього. Майже кожен обід я їм рис і овочі. Я п’ю неживу воду.

Спільним для всіх цих моментів є самотність.

Якщо ви не проактивні щодо того, як ви живете поза роботою, легко стати самотнім. На початку це не матиме великого значення. Але якщо ви дозволите цьому тривати, ви прокинетеся без мотивації.

Важливо спілкуватися, а не просто жити в метавсесвіті дзвінків Zoom і чатів Slack цілий день.

Кожне рішення має компроміси. Ідеального життя не буває, незважаючи на те, що кажуть вам впливові особи Instagram і TikTok.

Я люблю те, що роблю, навіть незважаючи на мінуси. Свобода думати набагато сильніша за те, що я втратив.

Виберіть компроміси, які вам найкраще підходять.

Leave a Comment