Весілля у місцях призначення повертаються… зі стилем

Привіт,

Якщо вам коли-небудь відмовляли у в’їзді кудись, у вас є щось спільне з Роджером Федерером.

Легенда тенісу була нещодавно зупинився охоронцем на вході до Вімблдону, який попросив показати його членську картку, яку Федерер втратив. Вважаю, що вісім разів виграти турнір недостатньо.

Тим часом, The Washington Post вивчили понад 1200 різних сценаріїв зміни клімату протягом наступного століття. Ось результати.

Не буду брехати, це начебто жахливий але ще не все втрачено. Схрещені пальці!

Нарешті, ось наш шторник, який допоможе всім вам, екстравертам, провести захоплюючі вихідні.

У сьогоднішньому інформаційному бюлетені ми поговоримо про

 • Весілля за призначенням повертаються, і як!
 • Всередині вишуканого ресторану Virat Kohli
 • Економіка GCC і метавсесвіт

Ось ваші дрібниці на сьогодні: Коли вийшло перше видання Британська енциклопедія опубліковано?


Дозвілля

Весілля за призначенням повертаються, і як!

Оскільки люди зараз роз’їжджають у будь-яку частину земної кулі після COVID, настав сезон для бараатіс прибути на реактивному літаку на масштабне весілля на тлі панорамних краєвидів.

Весільні організатори роблять усе можливе, коли справа доходить до масштабних індійських весіль Ю. С. Життя виявив, заглянувши в щоденники планувальників, кураторів і дизайнерів, а також нареченого і нареченої!

Розкішний — заниження:

 • За даними порталу весільних послуг WedMeGood, Таїланд, Дубай, Балі та Азербайджан стають лідерами міжнародних напрямків у 2022 році.
 • Середня ціна весілля на пляжі може починатися від 2 лакх рупій за особу за триденну феєрію.
 • Ціна може сягати 4 лакхів рупій у Європі, а з зірковими виконавцями та шеф-кухарями зі зірками Мішлена ця сума подвоюється до приблизно 8 лакхів рупій на людину, залежно від масштабу та розміру події.

Відгуки

Всередині вишуканого ресторану Virat Kohli

Один8

У таких бетонних джунглях, як Мумбаї, життя — це стрімголов кидатися в транспортні затори та затори на дорогах. Тому їжа в закладі, який наближає вас до природи, здається вкрай необхідною перепочинком від міської суєти.

Можливо, саме це мав на увазі Вірат Колі, відкриваючи свій ресторан one8 Commune у Мумбаї.

бути враженим:

 • Ресторан, який колись був бунгало (пізнього) легендарного співака Кішора Кумара, може вмістити близько 130 осіб. Його дизайн чарівний і домашній, з невеликими елементами сільського стилю тут і там.
 • Головне, що проходить через їжу шеф-кухаря Павана Бішта, здається зрозумілою — проста, комфортна їжа, яка радує почуття, з вишуканими нотками.
 • Це місце Вірата Колі. Тож перша думка, яка спадає на думку: тут подають його улюблені? Ну, вони є. Насправді їх чотири.

Метавсесвіт

Економіка GCC і метавсесвіт

Метавсесвіт

Автори зображення: Nihar Apte

Метавсесвіт має потенціал трансформувати ключові сектори на Близькому Сході, зокрема GCC (Рада співробітництва країн Перської затоки). Згідно зі звітом Strategy&, що входить до мережі PwC, до 2030 року він може принести в економіку країн Перської затоки близько 15 мільярдів доларів.

Незважаючи на те, що метавсесвіт перебуває на стадії зародження — базові структури все ще розробляються, — протягом останнього року здатність метавсесвіту змінювати наш погляд на світ і використання Інтернету вийшла на перший план.

Стратегія, якої слід дотримуватися:

 • У липні 2022 року Дубай офіційно запустив свою метавсесвітню стратегію, яка, як очікується, додасть понад 4 мільярди доларів до економіки Дубая та створить понад 40 000 нових робочих місць за п’ять років.
 • Метавсесвіт також використовується для розвитку міста Неом у Саудівській Аравії вартістю 500 мільярдів доларів, надаючи будівельникам, інженерам, архітекторам, дизайнерам та іншим дані та способи співпраці та налаштування аспектів проекту.
 • У звіті зазначено, що сектор подорожей і туризму має потенціал отримати максимальну вигоду від метавсесвіту — за оцінками, до 2030 року він заробить понад 3,3 мільярда доларів у всьому GCC.

Новини та оновлення

 • Прибуткова наживка: Наступного тижня Twitter запровадить нові засоби контролю, щоб дозволити компаніям забороняти показ своїх оголошень над або під твітами, що містять певні ключові слова, щоб заспокоїти та заманити назад рекламодавців, які зняли рекламу з платформи після її придбання Ілоном Маском.
 • Послаблення: Короткострокові інфляційні очікування в США несподівано впали до найнижчого рівня за більш ніж рік, а споживчі настрої підвищилися, чому сприяло падіння цін на бензин. Споживачі очікують зростання цін на 4,6% протягом наступного року.
 • Червоне світло: Федеральна торгова комісія США подасть до суду, щоб заблокувати придбання компанією Microsoft виробника відеоігор Activision Blizzard за 75 мільярдів доларів через побоювання, що ця угода завдасть шкоди конкурентам її консолей Xbox і бізнесу хмарних ігор.

Коли вийшло перше видання Британської енциклопедії?

відповідь: Між 1768 і 1771 роками в трьох томах.


Ми будемо раді почути від вас! Щоб повідомити нам, що вам сподобалося, а що ні в нашій розсилці, надішліть нам листа nslfeedback@yourstory.com.

Якщо ви ще не отримуєте цю розсилку на свою поштову скриньку, зареєструватися тут. Щодо попередніх випусків YourStory Buzz, ви можете переглянути наш Сторінка Daily Capsule тут.