Вибуховий циклон спричинив скасування 2400 рейсів по всій країні

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

«Циклон-бомба», який загрожував перетворити святкові подорожі на кошмар на початку цього тижня, почав виконувати цю загрозу в четвер, 22 грудня, коли в США було скасовано понад 2400 рейсів.


Гері Хершорн | Getty Images

CNN повідомило ввечері в четвер, що умови системи під назвою Winter Storm Elliott порушили авіасполучення, поїзди та автобусне сполучення. На додаток до вже скасованих рейсів, ще 2200 було запобіжно скасовано на п’ятницю та понад 100 на суботу.

Затримки рейсів були ще гіршими – було зареєстровано 9300 рейсів до 21:00 четверга за східним часом. Найбільше постраждали Денвер і Чикаго. З CNN:

Згідно з повідомленням Федерального управління цивільної авіації, у четвер у міжнародному аеропорту О’Хара в Чикаго затримки в середньому становили 159 хвилин – майже три години – через сніг і ожеледь.

Температура в О’Хара впала до 5 градусів Фаренгейта (-15 Цельсія) близько 6:45 вечора за місцевим часом. Національна служба погоди повідомила про невеликий сніг та туман/мряку.

Твіт від Національної метеорологічної служби в Шайєнні, штат Вайомінг, проілюстрував незвичайні характеристики масивної погодної системи.

Шайєнн зафіксував, згідно з твітом, «падіння НА 40 ГРАДУСІВ лише за 30 хвилин!»

CNN також перерахувала великі міста, де автобусне сполучення було порушено, зокрема Чикаго, Клівленд, Даллас, Денвер і Детройт. Повідомляється, що Amtrak почав скасовувати та затримувати різні маршрути на Середньому Заході та Північному Сході.

Великі північно-східні аеропорти, як-от Ньюарк, JFK і LaGuardia, готувалися до подібних затримок у четвер увечері в очікуванні шторму, а LaGuardia написала у Twitter: «Діяльність польотів в #LaGuardiaAirport може бути порушена сильним дощем і сильним вітром пізніше сьогодні та в п’ятницю. Мандрівники, будь ласка, уточніть статус рейсу у вашій авіакомпанії, перш ніж прямувати в аеропорт».

Ймовірно, буде ще багато скасувань, перш ніж шторм піде на Різдво.

Leave a Comment