Вивчайте нову мову, купуйте недорогі авіаквитки тощо

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Якщо у 2023 році ви будете витрачати більше часу на подорожі, на роботу чи на відпочинок, час почати думати про свої плани. Оскільки глобальна інфляція впливає на авіаквитки та ціни за кордоном, ви зобов’язані бути якомога більш підготовленими під час подорожей світом.StackCommerce

Ось тут і з’являється набір World Traveler Bundle. Ця пакетна угода поєднує довічні підписки на Rosetta Stone, Matt’s Flights і Complete 2022 Travel Hacker Bundle, щоб допомогти вам отримати максимум від усіх своїх пригод у наступному році.

По-перше, Rosetta Stone може допомогти вам вивчити мову до того, як ви прибудете до місця призначення. Запатентована програма розпізнавання мовлення та відзначена нагородами Rosetta Stone, якій протягом трьох десятиліть довіряють такі міжнародні організації, як NASA та TripAdvisor, є перевіреним способом вивчення 24 мов (по черзі). Ви навчитеся читати, писати, розуміти та говорити про покупки, замовлення, навігацію тощо. Це ефективний спосіб згладити фрази, які вам потрібно знати, перш ніж туди потрапити.

Matt’s Flights може допомогти вам заощадити гроші на авіаквитках, надсилаючи вам кілька пропозицій рейсів із вашого рідного аеропорту щотижня. Ви також отримаєте необмежену кількість користувальницьких пошукових запитів, щоб гарантувати найдешевший авіаквиток, коли прийде час подорожі. Метт також пропонує особисту індивідуальну підтримку польотів і планування подорожей.

Нарешті, Complete 2022 Travel Hacker Bundle може допомогти вам навчитися користуватися перевагами балових програм, заробляти гроші під час подорожей за кордоном тощо.

Цього року подорожуйте як професіонал. Протягом обмеженого часу ви можете придбати все, що входить у комплект The World Traveller Bundle, лише за 159,20 доларів США з кодом TRAVEL20 до 31 грудня. Це менше, ніж ціна лише Rosetta Stone.

Ціни можуть бути змінені.

Leave a Comment