Виготовлення продуктів для лікування екземи її доньки спонукало цю засновницю запустити органічний бренд Vilvah

Сотні гравців на ринку краси, деякі з яких мають мільйонні доходи, пропонують органічні продукти, які підходять індійській шкірі, але рідко виконують свої обіцянки. Однак один стартап із Коїмбатору виробляє продукти для догляду за шкірою, повністю виготовлені з натуральних інгредієнтів.

Заснована в 2017 році Магазин Вільвапропонує ряд продуктів, таких як мило, засоби для догляду за волоссям, засоби від комарів, дезодоранти, масла для тіла та йогурти для тіла, а також зволожуючі засоби. Цього тижня компанія навіть випустила сонцезахисний крем.

Ранні дні

Засновниця Крутіка Кумаран не мала на меті створення бренду, натомість вона хотіла створити мило, яке допоможе впоратися з екземою її дочки.

Крутіка також втратила матір через ускладнення, викликане захворюванням шкіри.

Бренд, каже засновник, ріс органічно. Спочатку вона експериментувала з інгредієнтами на своїй кухні, і отримані суміші використовували всі члени сім’ї.

Поворотним моментом у її подорожі став момент, коли вона почала отримувати запити від інших людей продавати її продукцію.

Крутіка каже, що незабаром усвідомила прогалину на ринку натуральних і стійких продуктів. «Це бренд, який не створювався як бренд. Ми не мали цього поняття, коли починали. Це пристрасть, це те, що я хочу зробити для своєї доньки, і зрештою це стало брендом», – каже засновник.

Vilvah, яка була запущена зі сторінкою у Facebook та Instagram у 2017 році, наразі має три магазини та веб-сайт на додаток до облікових записів у соціальних мережах. Пізніше до неї приєднався її чоловік Кумаран.

Використання козячого молока змінило правила гри бренду. «Походжаючи з сільського господарства, я створив продукти з козячим молоком, оскільки вони відомі своїми надзвичайними зволожуючими властивостями», — ділиться засновник.

«Як бренд, ми стояли завдяки асортименту на основі молока. Тепер у нас є цілий асортимент продуктів для догляду за шкірою та волоссям на основі молока», — додає вона.

Перешкоди

Найбільшими труднощами для Kruthika були створення команди та вибір правильних інгредієнтів. «Для нас було складно створити таку формулу, використовуючи лише продукти природного походження, щоб удосконалити формулу», — каже засновник.

Відгуки клієнтів допомогли стартапу вдосконалити свої продукти. «Ми приймаємо багато відгуків і дійсно прислухаємося до клієнтів, і ми створили команду досліджень і розробок, яка працює над усіма цими відгуками», – каже вона.

Засновник також відповідає на прямі повідомлення в соціальних мережах. Зараз команда найняла вченого-косметолога та інвестувала в дослідження.

Компанія каже, що закриє 30 мільйонів рупій доходу в 23 фінансовому році.