Виграйте та забезпечте фінансування серії A вже сьогодні!

Як один із провідних пан’європейських конкурсів, EIT Digital Challenge має на меті виявити найкращих європейських підприємців глибоких технологій і допомогти їм вийти на міжнародний рівень. З моменту запуску в 2014 році конкурс привернув тисячі заявок з понад 33 європейських країн. Повернувшись до свого дев’ятого випуску, EIT Digital Challenge шукає компанії, що швидко розвиваються, з диференційованою пропозицією продуктів для цифрових технологій, цифрових міст, цифрової промисловості, цифрового добробуту та цифрових фінансів. Багато з попередніх переможців масштабування стали успішними компаніями на міжнародному рівні.

Відкрийте для себе SidekickHealth – цифрову історію успіху EIT

У 2019 році компанія-новатор SidekickHealth із скандинавської цифрової терапії (DTx) брала участь у конкурсі EIT Digital Challenge і серед сотень заявників була обрана фіналістом у категорії Digital Wellbeing.

Починаючи з січня 2020 року, Sidekick активно підтримували експерти з фандрейзингу в команді Access to Finance EIT Digital Accelerator. Експерти команди допомогли Sidekick запустити та скоординувати раунд, який завершився на рівні 20 мільйонів доларів США. Раунд очолили Wellington Partners (Німеччина) та ASABYS Partners (Іспанія) за участю існуючих інвесторів Novator (Велика Британія) та Frumtak Ventures (Ісландія).

«Команда EIT Digital Accelerator надала важливу підтримку під час цього процесу та відіграла ключову роль у успішному завершенні нашого збору коштів: окрім надання безцінних відгуків і порад, їх систематичне керування процесом і скоординовані зусилля дозволили нам зустрітися з усіма потрібними інвесторами. з усієї Європи за дуже короткий проміжок часу», – каже д-р Трюггві Торгейрссон, генеральний директор і співзасновник SidekickHealth.

Дізнайтеся більше від спеціалістів із збору коштів EIT Digital

Ми поспілкувалися з Франсіско Ібаньєсом Дієзом і Даніелем Ауріелем, фахівцями зі збору коштів із команди доступу до фінансування EIT Digital, щоб дізнатися більше про приз – участь у EIT Digital Accelerator вартістю 50 тисяч євро – а також про EIT Digital Challenge.

Успіх SidekickHealth надихає – які ключові фактори, на вашу думку, дозволяють scaleups отримати максимум від співпраці з програмою EIT Digital Accelerator?

Sidekick Health справді була чудовою історією. Заслуга належить їм. Це одна з найкращих команд, з якими ми працювали в програмі: вони були настільки швидкими та ефективними, що ми майже не встигали за ними, чесно кажучи.

Загалом scaleups отримують найбільшу користь від участі в цифровому акселераторі EIT, коли вони добре підготовлені, але все ще прагнуть вчитися. Ті засновники, які багато думали про деталі свого бізнесу, матимуть чудову можливість діяти відповідно до експертних порад, які може надати команда доступу до фінансів EIT Digital.

З вашого досвіду, чому ви вважаєте, що EIT Digital ідеально підходить для того, щоб допомогти стартапам і компаніям, що розширюються, залучати кошти та прискорювати свій бізнес?

Наша команда фахівців з фінансування технологій знає, що потрібно для цифрових підприємств, щоб отримати фінансування від професійних інвесторів венчурного капіталу. Наші знання про процес фінансування та глибоке розуміння строгих вимог інвесторів відіграють важливу роль у успіху вашого фінансування.

Використовуючи мережу з понад 1000 інвесторів, EIT Digital Accelerator напряму сприяв інвестиціям понад 130 мільйонів євро для своїх портфельних компаній. Загалом портфоліо та розширення випускників зібрали близько 1 мільярда євро.

Крім того, як ми всі знаємо, однією з проблем фандрайзингових стартапів є залучення уваги інвесторів. Можливість теплого знайомства через нашу розгалужену мережу «живих» справді має значення. Мало того, ми також можемо посилити своє місце в екосистемі ЄС-Комісії, коли ми «холодно охоплюємо» інвесторів за межами нашої первинної мережі, оскільки ми постійно досліджуємо потенційні збіги для наших портфельних компаній.

Бренд ЄС-Комісії відомий практично всім і скрізь, і визнано, що гравці, які належать до цієї екосистеми, є серйозними, надійними та професійними. Це дозволяє нам відчинити багато дверей, які інакше не реагували б на холодні заходи.

Чи можете ви представити нашим читачам команду EIT Digital Access-to-Finance? Які його функції та яку вигоду може отримати scaleup від взаємодії з ними?

Команда Access-to-Finance складається з високопоставлених спеціалістів із різним досвідом. Усі вони мають прямий досвід стартапів та/або венчурного капіталу, тобто всі вони були по один або обидва боки фандрейзингу/інвестування. Кожен з них тісно охоплює регіон, де вони підтримують прямі особисті контакти з десятками, навіть сотнями інвесторів.

Кожна компанія, яка приєднується до програми, отримує наставництво та підтримку одного з них особисто та всієї команди разом, оскільки прогрес і проблеми кожної компанії обговорюються на щотижневих зустрічах команди. Тут розглядається все, що має відношення, від стратегії збору коштів і орієнтації на інвесторів до кімнати даних і документації, від навичок презентації до належної обачності – все це охоплено. Кожен підприємець унікально досвідчений, і ми коригуємо спосіб підтримки за потреби, доки інвестиція не буде підписана та проведена.

Процес, за допомогою якого надається така підтримка, характеризується двома фазами:

  • Інвестиційна готовність (фаза 1): Цифровий прискорювач EIT перегляне та обговорить зі спеціалістами масштабування матеріали щодо збору коштів і допоможе їм точно представити свою діяльність у термінах бізнесу та структурі, знайомій фінансовим інвесторам. Матеріали для збору коштів включають чіткий двостроковий текст, тизер на одній сторінці та презентаційну колоду. Крім того, акселератор навчатиме керівництво та засновників scaleups за допомогою індивідуальних і групових тренінгів, щоб професіоналізувати техніку та навички презентації, щоб справити найкраще враження та зробити найкраще враження від потенційних інвесторів.
  • Зустріч з інвесторами (Фаза 2): Після успішного завершення першого етапу Програми доступу до фінансування Акселератор познайомить потенційних інвесторів зі своєї екосистеми з масштабами. Метою цих вступів є зацікавити потенційних інвесторів, які можуть запросити подальші зустрічі та обговорення.

Чого чекати фіналістам EIT Digital Challenge від ексклюзивного закритого заходу?

Кожен із 20 відібраних фіналістів отримає оплачену поїздку до Брюсселя на фінальний захід. На цьому ексклюзивному заході фіналісти матимуть приватний доступ до десятків венчурних капіталів. І, звісно, ​​вони зроблять це в компанії інших високоефективних масштабів з усієї Європи. Найважливішим моментом дня стане змагання, де кожен фіналіст зможе обґрунтувати, чому він стане наступним цифровим єдинорогом Європи.

День завершиться VIP-вечерю, де всі фіналісти матимуть ще один шанс поспілкуватися з венчурними капіталістами. У той час як п’ятеро переможців отримають місце в програмі EIT Digital Accelerator, усі 20 фіналістів отримають безкоштовну маркетингову рекламу від EIT Digital, визнаючи їхнє визначне місце серед найкращих європейських технологічних розробників.

Чи є додаткові переваги, які компанії повинні очікувати від доступу до програми EIT Digital Accelerator?

Крім усього, що було зазначено вище, Accelerator надаватиме різноманітні послуги з розвитку та підтримки для масштабованих компаній, щоб дозволити їм розширюватися по всій Європі та, можливо, за її межами. Наприклад:

  • ЕКСКЛЮЗИВНІ ЗУСТРІЧІ ІНВЕСТОРІВ ТА ПОДІЇ – Цільові зв’язки з відповідними венчурними капітальними компаніями та корпоративними венчурними фондами та доступ до ексклюзивних подій для інвесторів.
  • ЕКСПЕРТИЗА ЩОДО ГЛИБОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ – Наша команда складається з експертів з інженерною освітою, які добре розуміють потенціал технологій і відповідних бізнес-моделей.
  • ГОТОВНІСТЬ РИНКУ – Завдяки підтримці спеціальної команди бізнес-розробників, Accelerator надаватиме підтримку розширенню, щоб підготуватися до запуску свого бізнесу в одній чи кількох європейських країнах або навіть у США.
  • СТРАТЕГІЧНИЙ КОУЧИНГ – Надання експертних тренінгів і стратегічних порад для прискорення зростання та стратегій виходу на ринок для комерціалізації зрілих технологій та інноваційних рішень.
  • ДОСТУП ДО РИНКУ – EIT Digital Accelerator активно підтримуватиме масштабування, визначаючи міжнародні перспективи та сприяючи впровадженням.

Готові розширити свій бізнес за допомогою EIT? Подайте заявку на EIT Digital Challenge вже сьогодні!

_____

Ділитися – це турбота!

Leave a Comment