Виклик запуску від TE Connectivity

Майбутнє транспорту – за електрикою. Електромобільність – електрифікація трансмісії автомобіля – змінює спосіб переміщення людей і товарів з місця на місце, а автовиробники переписують свої стратегії, щоб задовольнити ринковий попит на електромобілі. TE Connectivity (TE) була в авангарді трансформації електронної мобільності з моменту свого заснування більше двох десятиліть тому, будуючи свою позицію чіткого експерта в розробці електричних інтерфейсів як для легкових, так і для комерційних автомобілів. TE запустила свій Стартове завдання «Power Up with E-mobility». в цьому контексті. Дізнайтеся більше про відбір фіналістів, презентації та критерії перемоги.

Критерії відбору шести фіналістів «Power Up with E-mobility»

Щоб взяти участь у конкурсі TE “Power Up With E-Mobility”, ви повинні подати заявку до 4 листопада 2022 року.

У листопаді заявки перевірятиме група експертів, до складу якої ввійдуть експерти з питань TE з команди E-Mobility, а також міжнародні представники відділів бізнесу та технологій.

За наступними критеріями буде обрано шість фіналістів:

  • Унікальність і креативність: рівень інновацій у запропонованій технології, продукті та/або послузі та чи є це значним кроком вперед у технології;
  • Рівень технологічної готовності;
  • Додану вартість, потенціалі вигода клієнта (наприклад, зручність використання, практична значущість), і
  • Бізнес-модель: здатність учасника підтримувати розробку запропонованої технології, продукту чи послуги.

Ексклюзивна презентація та сесія співпраці з інженерами TE

6 грудня, вівторок: Шість фіналістів буде запрошено на внутрішню презентацію TE, яка відбуватиметься у вигляді віртуальної онлайн-зустрічі. Фіналісти отримають можливість висвітлити свої технології під час 10-хвилинної презентації, а потім 5-хвилинної запитання та відповіді з аудиторією. Аудиторія складатиметься з високопоставлених представників TE з різних функцій, включаючи управління продуктами, стратегію, інженерію, виробництво, маркетинг, злиття та поглинання, серед іншого, а також експертів-автомобільних інженерів TE.

Після презентації кожен фіналіст буде зіставлений з трьома або чотирма попередньо відібраними інженерами TE. Мета полягає в тому, щоб спільно продумати гарний варіант використання вашої технології, наприклад новий або покращений продукт, процес або послугу для TE. Взаємодіючи з інженерами TE, ви зможете налаштувати своє рішення для бізнесу TE, наприклад, удосконаливши продукт або вирішивши проблему.

7 грудня, середа: Після того, як ви зібралися з інженерами TE, ви можете негайно почати мозковий штурм. Ви разом із інженерами TE вирішуєте, коли (залежно від місця розташування/доступності/часових поясів тощо) збиратися разом, щоб обговорити варіанти використання, уточнити свої ідеї та підготувати презентацію вашої пропозиції.

Сесії останнього дня та вибір переможця «Power Up with E-mobility»

Четвер, 8 грудня: Ваша пропозиція буде представлена ​​на другому презентаційному заході. Формат і аудиторія будуть такими ж, як і на першому пітч-заході. Під час цього другого презентаційного заходу журі оцінюватиме презентації в режимі реального часу, а незабаром після цього буде оголошено остаточного переможця. Критерії перемоги будуть такими самими, як і під час першого відбору (див. вище), щоб вибрати остаточного переможця, який отримає грошовий приз у розмірі 30 000 доларів США, без жодних умов.

TE надає переваги та можливості для всіх шести фіналістів

Незважаючи на те, що лише один переможець буде обраний для отримання грошової нагороди, всі шість фіналістів мають можливість співпрацювати з TE в наступних PoC або пілотних програмах. Усі фіналісти з особливою згадкою про команду-переможця будуть включені до прес-релізу TE, щоб висвітлити результати цього виклику відкритих інновацій.

Проте презентаційні заходи та етап співпраці з TE Engineering — це також можливість для вас виграти, оскільки вони нададуть вам можливість познайомитися зі старшими представниками та експертами та отримати шанс просувати своє рішення. Друга презентація дає вам другий шанс представити переконливі аргументи, щоб TE могла потенційно співпрацювати з вами надалі. Після обговорення з інженерами TE ви також отримаєте спеціалізовану, більш привабливу пропозицію, щоб зацікавити людей у ​​тестуванні концепції або пілотній програмі з вами.

Це унікальна можливість, тож не чекайте та не вагайтеся – натисніть тут, щоб подати заявку сьогодні!

______

Ділитися – це турбота!

Leave a Comment