Використовуйте цифрову трансформацію, щоб захопити частку ринку, тоді як інші захищаються

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Оскільки ми боремося з поточною інфляційною кризою та спадом ринку, підприємствам стає все важче залишатися конкурентоспроможними. Організації все частіше шукають способи скоротити витрати й оптимізувати наявні активи та процеси.

Для багатьох це означатиме призупинення всіх несуттєвих проектів, включаючи ініціативи цифрової трансформації. Якщо у вашій організації вже є діючі цифрові стратегії та процеси, витрачати гроші на нові, блискучі цифрові проекти здається нерозумним.

На жаль, ця інтуїція хибна. Припускати, що цифрові проекти є чим завгодно, але не важливими під час ринкового спаду, є пережитком нещодавно минулої епохи. Бізнес-світ з кожним днем ​​стає все більш цифровим, незважаючи на ринок. Через загрозу рецесії Gartner усе ще прогнозує, що світові витрати на ІТ цього року досягнуть 4,4 мільярда доларів. Крім того, в опитуванні 2020 року компанія Deloitte виявила, що більш зрілі цифрові компанії повідомили про зростання доходу на 45% порівняно з 15% для організацій з меншою зрілістю. Якщо можливо, організації повинен прийміть цифрові зміни або ризикуйте залишитися позаду.

Розгляд цифрової стратегії

Хоча йти в ногу з цифровими тенденціями важливо, те, як організації підуть до створення цифрової стратегії, може бути різницею між не відставати від конкурентів і випереджати їх. Однак рівень і вид цифрової роботи, яку мають виконувати компанії, залежить від організації.

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Прагматично це неминуче означатиме вкладення багато часу в дослідження. Наприклад, деякі організації отримають величезну користь від інвестицій в автоматизацію своїх внутрішніх процесів, щоб заощадити на оплаті праці. Для інших інвестування більшої частини цифрового бюджету в створення цифрового бренду, програми попиту та генерації лідерів, формування лідерства в контенті та використання платформ соціальних медіа для створення трафіку було б більш доцільним.

Дослідження того, як конкуренти витрачають свої цифрові бюджети, також може допомогти інформувати вашу стратегію, оскільки ви можете зібрати перевірені на ринку дані про те, що варто, а що не варто інвестувати. Ця стратегія може поєднуватися з ширшим внутрішнім і зовнішнім збором даних. Хоча це може бути копіткою перевірка, чим більше даних буде зібрано про внутрішні процеси, задоволеність персоналу, цифровий досвід клієнтів і тенденції кінцевих користувачів, тим цілеспрямованішою та ефективнішою буде цифрова стратегія.

Використання досвіду

Слід пам’ятати ще про те, що багато компаній неефективно використовують свій досвід.

Можливо, це пов’язано з тим, що багато бізнес-лідерів не усвідомлюють своїх прогалин у знаннях. У нашому власному дослідженні ми виявили, що 73% членів правління сімейних компаній Великобританії не мають цифрових компетенцій. Що стосується, Salesforce знайшов подібні прогалини в знаннях. У 2022 році в опитуванні Salesforce понад 23 000 співробітників у 19 країнах 54% респондентів вищого керівництва відзначили, що вони мають цифрові навички, необхідні сьогодні. Однак менше половини респондентів керівників і окремих співробітників погодилися, що означає, що керівники вищої ланки не усвідомлювали, що їм бракує відповідних цифрових знань.

Знання того, що цифровий світ рухається швидкими темпами, і більшість вищих бізнес-лідерів не мають часу чи можливостей, щоб постійно встигати, є частиною знання цифрових технологій. З цього моменту досягнення цифрової зрілості передбачає інтеграцію цифрових компонентів у всю організацію та її бізнес-стратегію. Щоб це сталося, організаціям потрібно почати консультації з технічним директором і цифровими командами на набагато більш серйозному рівні. Це може означати залучення вищих ІТ-лідерів до правління компанії або створення окремої цифрової ради для управління цифровими проектами на вищому рівні. Це може навіть означати залучення зовнішніх консультантів.

Ми переживаємо кризу цифрових навичок, але серйозне ставлення до цифрових пропозицій може допомогти втримати ІТ-персонал і розширити пропозиції для клієнтів, поки конкуренти призупинять свої цифрові інвестиції.

Випередження

Є очевидні переваги цифровізації. Наприклад, автоматизація ваших внутрішніх процесів за допомогою ШІ може заощадити на оплаті праці; проведення тестування веб-сайту може збільшити трафік; і вдосконалення каналів цифрового маркетингу може покращити залучення клієнтів. І якщо колись і був момент для цифровізації, то це тоді, коли ваші конкуренти відступають.

Більше того, оскільки оцінки перебувають під підвищеним тиском, цифрова сила може мати велике значення. Цифровізація також розглядається як ключовий фактор цінності для інвесторів, оскільки зараз ми спостерігаємо сильні зв’язки між фінансовими показниками та цифровою зрілістю. Інвестори все частіше проводять цифрову належну обачність як фактор оцінки, тому найменший крок може мати суттєве значення.

Оскільки компанії борються з такими факторами, як інфляція, високі відсоткові ставки та низький арбітраж EBITDA, інвестори борються з невизначеністю, намагаючись розподілити життєво важливі кошти. У довгостроковій перспективі безперервність є критично важливою для інвесторів, оскільки, зрештою, безпека їхніх інвестицій ніколи не гарантується. Таким чином, спадкоємність є вотумом довіри. Організації, які можуть продовжувати будувати свої цифрові стратегії та впроваджувати інновації, стимулюватимуть подальші важливі інвестиції.

Якщо припустити, що є доступний бюджет, цифрова трансформація може бути безпечним шляхом до захоплення частки ринку, в той час як інші будуть оборонятися. Ціллю може бути покращення внутрішніх і зовнішніх цифрових послуг; заохочення високої оцінки чи інвестицій; довгострокова економія витрат; або будь-яка інша комбінація причин.

Незважаючи на це, цифрова стратегія може вплинути не лише на те, чи бізнес переживе спад, але й як добре воно переживає спад.

Стефан Самбол є співзасновником і партнером OMMAX

DataDecisionMakers

Ласкаво просимо до спільноти VentureBeat!

DataDecisionMakers — це місце, де експерти, включно з технічними спеціалістами, які працюють з даними, можуть ділитися інформацією та інноваціями, пов’язаними з даними.

Якщо ви хочете прочитати про передові ідеї та актуальну інформацію, найкращі практики та майбутнє даних і технологій обробки даних, приєднуйтесь до нас у DataDecisionMakers.

Ви навіть можете подумати про те, щоб написати власну статтю!

Докладніше від DataDecisionMakers

Leave a Comment