Випадки #MyTechBestfriend тривають • TechCrunch

Погана кров За словами майже дюжини людей, які розмовляли з TechCrunch, між технічним навчальним табором MyTechBestfriend і багатьма його колишніми студентами нічого не закінчилося.

У листопаді TechCrunch детально описав конфлікт між Мері Аводел, засновницею MTBF у Техасі, та її студентами. Студенти звинуватили Awodele у знущаннях і переслідуваннях, стверджуючи, що програма MTBF, яка коштувала до 6000 доларів США, складалася з плагіату курсів, які можна було знайти в Інтернеті за більш доступною ціною. У той час Аводел сказала TechCrunch, що не може коментувати ці звинувачення «через триваючий судовий розгляд».

Відтоді ті, хто виступав проти Awodele та програми, казали, що їм важко отримати відшкодування та стикаються з постійними переслідуваннями.

Тим часом Awodele опублікувала скріншот Instagram-історії, який бачив TechCrunch, про те, що вона планує ребрендинг компанії в новому році. Вона також найняла юриста з Техасу Кім Дейлі та залучила Курта Бендера, адвоката з Флориди, який консультує MTBF. Ні Awodele, ні Daily безпосередньо не відповіли на запити TechCrunch про коментарі, але Бендер відповів на низку запитань, надісланих Awodele. Бендер сказав, що MTBF не має найближчих планів ребрендингу.

Щоб подати запит на відшкодування, студенти сказали, що вони почали зв’язуватися зі Stripe, який, згідно з квитанціями, які бачив TechCrunch, був одним із платіжних процесорів MTBF. Тоді MTBF опублікував історію в Instagram, у якій говориться, що нова програма, яку він сподівається запустити, буде призначена для тих, хто є «людинами типу Affirm, Klarna або Afterpay». MTBF також заявив, що хоче наважитися на кар’єрні послуги та буде перевіряти майбутніх студентів, щоб забезпечити більш «зрілу аудиторію» нової програми.

#MyTechFallout триває

Головною суперечкою між Аводеле та її студентами залишається плата за участь у курсах MTBF. Awodele повідомила студентам, що поверне кошти тим, хто захоче кинути навчання після катастрофи наприкінці листопада, хоча в контракті, який студенти підписали, було сказано, що MTBF не оброблятиме жодних відшкодувань. Студенти розповіли TechCrunch, що процес відшкодування не узгоджувався з обіцянками Awodele.

Електронний лист від 18 листопада, надісланий до TechCrunch, показує, що працівник MTBF погодився відшкодувати Шею, колишньому студенту, який попросив використовувати їх псевдонім, протягом 10 днів. Через 10 днів Шей відповів, але MTBF відповів: «Привіт. Зателефонуйте у свій банк і не пишіть нам більше. Дякую.”

Також продовжували поширюватися звинувачення в шахрайстві програми. Деякі студенти надіслали TechCrunch свої квитанції про MTBF, показуючи, що їхні транзакції оброблялися як подарунки, а не як послуги, що може бути тактикою, щоб уникнути сплати податку на отриманий дохід. Якби ці покупки справді оброблялися як подарунки, це було б неправильною класифікацією доходу, яка вплинула б на оподаткування MTBF і могла б призвести до серйозних проблем із законом у Awodele, включаючи тюремне ув’язнення, повідомили TechCrunch два фінансових експерта та адвокат Девід Рейшер з Reischer & Reischer. .

Бендер сказав, що MTBF «не знав, що транзакції щодо стипендій обробляються як подарунки, і він виправляє та виправляє ситуацію».

Відповідно до листування, з яким ознайомився TechCrunch, Аводел також погрожувала повідомити про кількох студентів у кредитні бюро у випадках, коли вона програвала банківські спори. Бендер, однак, сказав, що MTBF «ніколи не посилав нікого в кредитне бюро», але «займався з Fidelity Information Corporation у двох випадках».

Вікторія, колишня студентка, використовуючи псевдонім через страх помсти з боку Awodele, успішно оскаржила плату за навчання MTBF у своєму банку. Тоді вона отримала, згідно з документами, з якими ознайомився TechCrunch, те, що схоже на лист від Fidelity Information Corporation, стягувача боргів. У листі, спробі отримати гроші за навчання від імені MTBF, говорилося, що платежі надсилаються безпосередньо до MTBF, і вказувалась адреса, пов’язана з багатоквартирним будинком у Х’юстоні, а не FIC, яка розташована в Лос-Анджелесі. (Бендер сказав, що це пов’язано з умовами участі FIC. FIC не вдалося отримати коментар.

Багато студентів продовжували повідомляти про MTBF Техаській комісії з трудових ресурсів (TWC), ФБР та IRS, і всі вони, за словами деяких студентів, зверталися до студентів щодо звинувачень проти MTBF. (Податкове управління США відмовилося від коментарів, а ФБР і TWC не відразу відповіли на запит про коментарі.) Бендер сказав, що «MTBF знаходиться в процесі зустрічі. [TWC] нормативні вимоги» і знає, що «принаймні один колишній студент сказав, що ФБР і Федеральна торгова комісія звернулися до них».

Студенти, які спочатку говорили про звинувачення проти MTBF, кажуть, що продовжують стикатися з переслідуваннями. 15 грудня Чарлі, колишня студентка, прокинулася від текстових повідомлень, в одному з яких було написано, що її ім’я лежить у горщику десь на Гаїті.

“Обов’язково моліться за зло, яке є у вашому серці. Коли потік невдачі починає йти на ваш бік. Просто знайте, що це ми. Що зроблено, те зроблено. Тож нехай буде. Аше», — йшлося в текстовому повідомленні, а потім було написано фотографію предмета, який, схоже, використовувався для вуду.

Бендер сказав TechCrunch, що «засновник MTBF є християнином і нігерійцем, і жодна з них не практикує[s] ні брати участь[s] у вуду». Він додав, що MTBF, однак, використовує «практики в стилі хіпі зі студентами, включаючи запалювання свічок і демонстрацію особистого успіху.

«Але ніколи нічого проти ворогів», — зазначив він.

Чарлі, чиє прізвище не розголошується, вважає, що Аводеле видала свій номер людям, щоб вони переслідували її. Раніше TechCrunch повідомляв, що Аводел мала групу під назвою #MTBFSPECIALFORCES, яку вона надсилала, щоб дошкуляти людям, які виступали проти неї чи компанії. Через дві години після того, як TechCrunch звернувся до Аводеле та її адвоката за коментарем, Чарлі отримав повідомлення від Бендера, який написав, що MTBF «ані його філії» причетні до передбачуваних загроз — це було питання, яке TechCrunch поставив їм за кілька годин до цього.

«Будь ласка, повідомте про ці загрози правоохоронним органам, і MTBF допоможе з будь-яким розслідуванням», — написав Бендер в електронному листі, який побачив TechCrunch. Чарлі відповів: «Немає нічого іншого, крім того, що я побачу вас у суді».

Інцидент з вуду налякав багатьох людей, додавши страху, що більшість студентів зараховані до програми, розповів TechCrunch один поточний студент, який побажав залишитися анонімним через страх помсти з боку Awodele. Хоча MTBF знову в сесії, незрозуміло, скільки студентів кинули — і скільки залишилося.

«Вона самозакохана людина з комплексом Бога, яка вірить, що вона недоторкана і її потрібно закрити», — сказала про засновницю Ембер, колишня студентка, яка використовує псевдонім через страх покарання з боку Аводеля. «Ми не зупинимося, доки вона не зможе зробити це ні з ким іншим».

Leave a Comment