Власник Facebook Meta здає в суборенду частину штаб-квартири в Дубліні

Компанія Meta Platforms вирішила не займати частину своєї нещодавно розробленої європейської штаб-квартири в Дубліні, а натомість передасть частину сайту в суборенду.

У 2018 році гігант соціальних медіа підписав 25-річну оренду на площі Фібоначчі, офісу площею 375 000 квадратних футів у Болсбріджі.

Тепер Meta доручила своєму агенту Cushman & Wakefield здати в суборенду всі чотири нещодавно побудовані блоки іншим власникам.

«У рамках огляду наших сайтів у всьому світі ми вирішили здати в суборенду офіс Triton Square і завершальну фазу кампусу Болсбрідж», — сказав Мета вчора.

Новий кампус у Дубліні залишатиметься основним місцем розташування європейської штаб-квартири Meta. Співробітники нинішнього офісу компанії в Дубліні мають переїхати до існуючої частини забудови, розташованої на півдні міста, на початку наступного року.

Материнська компанія Facebook і Instagram заявила, що залишається твердо прихильною до Великобританії та Ірландії.

Рішення Meta здати офіси в суборенду прийшло в період потрясінь для технологічних компаній. Минулого місяця гігант соціальних медіа заявив, що скоротить понад 11 000 робочих місць у всьому світі під час першого великого раунду звільнень.

Протягом останніх місяців ірландський персонал також був звільнений в інших технологічних компаніях, таких як Twitter і Stripe, оскільки галузь скорочується на тлі періоду турбулентності.


Leave a Comment