Вплив фейкових новин і неправдивих наративів на культуру компанії

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Не так вже й шокуюче те, що з розвитком соціальних медіа та великих даних керівники можуть приховувати багато дій, які інакше змусили б споживачів припинити купувати їхні продукти чи послуги. Шокує те, скільки генеральних директорів брешуть або обманюють громадськість та акціонерів щодо здоров’я своїх компаній.

Дослідження HBR показало, що більше третини керівників вважають, що генеральні директори повинні нести юридичну відповідальність за нечесність або введення в оману щодо таких тем, як стійкий розвиток і етична бізнес-практика, але це все одно не заважає їм це робити.

Крахи базуються на викиданні старовинної мудрості, щоб обтягнути мільйони новими схемами Понці.

За темою: Майбутнє роботи: 4 шляхи, як компанії можуть розвиватися, щоб створити майбутнє робочого місця

Що таке неправдивий наратив?

Неправдивий наратив — це коли генеральні директори та керівники компанії створюють і поширюють історію серед зацікавлених сторін і громадськості, яка спотворює реальну ситуацію в бізнесі. Це можна зробити різними способами, включно з неправдивими твердженнями про прибутковість і успіх компанії, розкручуванням помилкових перспектив майбутнього зростання тощо.

На жаль, ця неправдива історія часто призводить до того, що люди інвестують свої тяжко зароблені гроші в компанії із завищеними очікуваннями, але надто пізно дізнаються, що керівники компанії навмисно ввели ці очікування в оману.

Крім того, неправдиві наративи часто використовуються для виправдання безвідповідальних витрат і надмірних бонусів для топ-менеджерів. Останнім часом ця практика стала надто поширеною, коли стало відомо про багато гучних корпоративних скандалів.

За оцінками, мільярди доларів втратили інвестори, які стали жертвами неправдивих наративів, які розповсюджують генеральні директори, що призвело до масштабного падіння довіри до компаній.

Зрештою, неправдиві наративи від компаній можуть завдати великої шкоди, і їх слід остерігатися будь-якою ціною. Компанії повинні брати на себе відповідальність за свої дії та гарантувати, що вони діляться лише точною інформацією зі своїми зацікавленими сторонами та громадськістю.

Якщо компанії цього не роблять, вони ризикують завдати шкоди не лише своїй репутації, але й довірі своїх клієнтів, яку важко відновити.

Як цей неправдивий наратив спричиняє крах довіри?

Неправдиві наративи, які поширюють генеральні директори компаній і, часом, просувають великі медіа-інституції, призводять до падіння довіри серед їхніх споживачів, акціонерів та громадськості. Ні для кого не секрет, що дії вищого керівництва компанії можуть мати величезний вплив на сприйняття їх організації.

Коли генеральний директор робить сміливі заяви, не підтверджені реальністю, або подає неправдиву історію про ефективність або напрямок діяльності компанії, це може призвести до кризи довіри між компанією та її зацікавленими сторонами.

Коли генеральний директор висуває неправдиву інформацію, це може викликати серйозні сумніви щодо чесності його обіцянок або заяв. Це можна побачити на останніх прикладах із корпоративної Америки, таких як генеральний директор Volkswagen Мартін Вінтеркорн, який пішов у відставку після визнання того, що брехав щодо скандалу з викидами компанії.

Це лише один приклад того, як неправдива розповідь генерального директора може викликати недовіру до компанії, яку він представляє.

Пов’язане: Чому всі і все в соціальних мережах є фейковими

Які приклади неправдивого оповідання?

За останні роки у світі було кілька резонансних випадків поширення неправдивих наративів керівниками компаній. Одним із найвідоміших прикладів є Елізабет Холмс та її нині неіснуючий стартап із технологій для здоров’я Theranos.

Вона розповіла публіці історію про нові революційні аналізи крові та технології, які зроблять революцію в галузі охорони здоров’я. Насправді компанія базувалася на неточних і неправдивих заявах про свої продукти та послуги.

За темою: чого вчить нас історія Theranos про темну сторону персонального брендингу

Іншим прикладом генерального директора, який поширює неправдиві наративи, є Адам Нойман, генеральний директор WeWork, до його усунення в 2019 році. Його розповідь полягала в тому, що WeWork був інноваційним технологічним стартапом і революційною бізнес-моделлю, коли він був побудований на хиткому фундаменті завищених оцінок і поганих управлінські рішення.

Нарешті, є Семюель Бенкман-Фрід, засновник FTX, платформи для торгівлі деривативами на криптовалюту. Незважаючи на революційний характер криптовалюти та технології блокчейн, Бенкмен-Фрід намалював оманливу картину роботи FTX, стверджуючи, що її базова технологія є більш безпечною та надійною, ніж традиційні фінансові послуги. Насправді це було не так.

Ці випадки підкреслюють, наскільки важливо для інвесторів і клієнтів перевірити будь-яку компанію та генерального директора перед тим, як інвестувати або підписатися на послуги. Виконуючи належну обачність, ви можете уникнути того, щоб стати жертвою неправдивих наративів, які поширюють недобросовісні керівники.

Що можна зробити, щоб запобігти продовженню фальшивого наративу?

Перш за все, важливо переконатися, що генеральні директори залишаються підзвітними та прозорими у своїх заявах. Їх також слід заохочувати приймати рішення на основі фактів, а не спекуляцій чи галасу.

Крім того, генеральні директори повинні зосередитися на побудові відносин із зацікавленими сторонами шляхом відкритого та чесного спілкування, оскільки це допоможе створити довіру між компанією та її зацікавленими сторонами.

Крім того, компанії повинні заохочувати культуру запитань і критичного мислення в організації. Забезпечення того, щоб співробітники ставили під сумнів прийняті рішення та кидали виклик статус-кво, забезпечить прийняття рішень на основі розумного судження та швидке розкриття будь-яких потенційних неправдивих наративів.

Нарешті, компанії повинні гарантувати, що їхні працівники регулярно проходять навчання з питань етики, щоб вони розуміли важливість етичної поведінки під час прийняття рішень. Це може поширюватися на те, щоб гарантувати швидке виявлення та реагування на будь-які неправдиві наративи.

Реалізуючи ці кроки, компанії можуть допомогти побудувати більш надійні стосунки зі своїми зацікавленими сторонами та усунути неправдиві наративи, перш ніж вони вплинуть на організацію.

За темою: важливість чесності та порядності в бізнесі

Висновок

Неправдиві наративи генеральних директорів спричиняють падіння довіри до компаній, що призводить до відсутності довіри як з боку громадськості, так і акціонерів.

Оскільки репутація компаній зазнає удару, генеральні директори мають усвідомити, що чесність і прозорість мають вирішальне значення для підтримки довіри. Лише шляхом відкритого та точного спілкування лідери можуть сподіватися відновити довіру, необхідну для будь-якої успішної компанії.

Відповідальність за свої слова та дії значною мірою допоможе відновити довіру до компаній та людей, які ними керують.

Leave a Comment