Всередині першого в Індії онлайн-аукціонного дому

Щасливого Різдва!

Є кілька великих змін у дизайні Twitter. Гігант соціальних мереж налаштує свою функцію підрахунку, щоб дозволити користувачам вимикати її.

Тим часом призупинений обліковий запис @elonjet, який відстежує приватний літак Ілона Маска, повернувся. Тепер він називається @ElonJetNextDay і завантажуватиме інформацію про відстеження, але затримується на 24 години.

Крім того, у дусі Різдва, чи відмовилися б ви від їжі на основі м’яса заради альтернативних білків і ковбас на основі міцелію, гамбургерів із сарани та веганських десертів? Ці ізраїльські стартапи пристрасно прагнуть зменшити харчові відходи за допомогою своїх інноваційних продуктів.

У сьогоднішньому інформаційному бюлетені ми поговоримо про

 • Перший в Індії онлайн-аукціонний дім
 • Найкращі книги про підприємництво 2022 року
 • Безпілотники Garuda Aerospace отримали крила

Ось ваші дрібниці на сьогодні: яка відома різдвяна пісня стала першою піснею, яку коли-небудь транслювали з космосу?


Розщедритися

Перший в Індії онлайн-аукціонний дім

Розташований у Кала Года, Мумбаї, перший в Індії аукціонний дім преміум-класу, що працює виключно в Інтернеті, AstaGuru дозволяє учасникам торгів стежити за аукціонами в режимі реального часу та брати участь у них з дому. Це в основному стосується сучасного та сучасного індійського мистецтва.

Шоу-стоппери:

 • AstaGuru бачив найвищу ставку досі за картину індійського художника Тієба Мехти 1973 року. Твір мистецтва було продано за 25 29 41 062 рупії.
 • 100-річна рідкісна рубіново-червона перська підлогова люстра була продана за 22 73 015 рупій.
 • Річний годинник Patek Philippe з білим золотом 18 карат був проданий на аукціоні за 35 06 580 рупій.

Книги

Найкращі книги про підприємництво 2022 року

Цього року книги про екосистему стартапів в Індії та в усьому світі пролили світло на постійні зміни підприємницького ландшафту, особливо після пандемії, яка змінила правила гри.

Список для читання:

 • Наміта Тапар, виконавчий директор Emcure Pharmaceuticals і Shark on Shark Tank, написала свій досвід роботи суддею та свою ділову подорож у Дельфін і акула.
 • У своїй книзі Засновник DREAM: створення успішного стартапуАнгел-інвестор Дхрув Нат радить засновникам на ранніх стадіях мати чітке уявлення про економіку одиниць, маркетингові комунікації та основи збору коштів.
 • Керівник Arkam Ventures Бала Шрініваса та ангел-інвестор Т. Н. Харі розповідають надихаючі історії підприємців у Перемога в Середній Індії: історія індійських підприємців Нової доби.
Книги-річники

Дрони

Безпілотники Garuda Aerospace отримали крила

Виробник дронів Garuda Aerospace отримав як сертифікацію типу, так і схвалення на навчання пілотів від DGCA для своїх домашніх «кісан» (фермерських) дронів. Вони будуть розгорнуті для зменшення втрат врожаю, моніторингу здоров’я врожаю, вимірювання врожайності та пом’якшення втрат врожаю.

Ключові моменти:

 • Модель GA-AG компанії Garuda Aerospace отримала сертифікат типу, що дає їй право на 50%-100% субсидії від уряду.
 • Він також отримав право на отримання 10 лакхів рупій у вигляді незабезпечених позик від Фонду сільськогосподарської інфраструктури за 5% процентною ставкою.
 • На початку цього місяця стартап запустив першу в країні віртуальну платформу електронного навчання для навичок і тренувань безпілотників.
Agnishwar Jayaprakash Garuda Aerospace

Новини та оновлення

 • Занепокоєння безпекою: повідомляється, що Twitter за останні кілька днів видалив функцію, яка рекламувала гарячі лінії запобігання самогубствам та інші ресурси безпеки для користувачів, які шукають певний вміст. Глава відділу довіри та безпеки Twitter Елла Ірвін заявила, що цю функцію тимчасово видалено для виправлення.
 • Мороз до кісток: Близько 200 мільйонів людей у ​​США постраждали від крижаної бурі, коли температура вітру опускалася до -45°C. Шторм також вплинув на доставку мільйонів різдвяних подарунків і скасував рейси.
 • Різдвяний сюрприз: Через місяць після масштабного звільнення близько 11 000 своїх співробітників Meta надсилає їм різдвяні коробки з унікальним сюрпризом усередині. Колишній працівник отримав різдвяну коробку з написом «Leaver» з ялинковими прикрасами емодзі «сум» і «вау».

Яка відома різдвяна пісня стала першою піснею, яку коли-небудь транслювали з космосу?

Відповідь: Jingle Bells.


Ми будемо раді почути від вас! Щоб повідомити нам, що вам сподобалося, а що не сподобалося в нашій розсилці, надішліть листа на nslfeedback@yourstory.com.

Якщо ви ще не отримуєте цю розсилку на свою поштову скриньку, зареєструватися тут. Щодо попередніх випусків YourStory Buzz, ви можете переглянути наш Сторінка Daily Capsule тут.