Всередині T-Hub, найбільшого в світі інноваційного центру в Хайдарабаді

Зараз інновації стали одним із найпопулярніших модних слів у бізнесі, особливо після пандемії. За цей час кілька компаній відкрили свої магазини, демонструючи їх прагнення до спритності та бажання придумати щось інше. Але найбільшою частиною цієї головоломки є технологія, яка зіграла роль стимулятора екосистеми, який змінить орбіти підприємництва.

Одним із провідних штатів із добре налагодженою екосистемою стартапів є Телангана. Яскраві таланти, добре обладнана інфраструктура та технологічна майстерність — тут є всі складові для стимулювання інновацій та підприємництва. Фактично, це було одне з перших, хто запустив інноваційну політику у 2016 році за допомогою фахівців у галузі технологій та досліджень.

За ці роки Телангана підскочила з 4-го на 2-й ранг у Індекс інновацій Індії 2022випущений NITI Aayog, що відображає величезний потенціал штату для збільшення кількості стартапів.

Розуміння інноваційної моделі T-Hub

Розвиток Телангани вміло підтримав T-Hub, який відкрив свої двері як інкубаційний центр у Гайдарабаді в 2015 році. Центр був запущений у рамках спільного партнерства між урядом Телангани та Міжнародним інститутом інформаційних технологій у Гайдарабаді, Індія Школа бізнесу та Національна академія правових досліджень.

З моменту заснування T-Hub підтримав понад 2500 стартапів, і ці стартапи залучили понад 1,9 мільярда доларів США.

Роблячи крок вперед у правильному напрямку, T-Hub також створив найбільший у світі інноваційний центр, щоб посилити свою відданість досягненню успіху підприємців, маючи доступ до 6M (наставники, доступ до ринку, методології, гроші, робоча сила та мотивація) та 2P ( Партнерство та політичні консультації).

Успіх T-Hub відображається у впливі, який він створив з моменту свого створення. Наразі він запровадив понад 100 інноваційних програм, що дозволяє стартапам виходити на національному та глобальному рівнях. Його ініціативи також допомогли компаніям налагодити контакти з потенційними інвесторами, корпоративною спільнотою, а також національними та іноземними державними органами.

Побудовано та архітектура

Протягом останніх семи років T-Hub працював над створенням екосистеми, яка сприятиме підприємництву та інноваціям. Їхній інноваційний кампус, який є найбільшим у світі, має загальну площу забудови 5 85 000 кв.

Сучасне місце призначення, T-Hub було створено для покращення досвіду інновацій. Його дизайн неперевершений, черпаючи натхнення з культової споруди Хайдарабаду, Чармінар. Це Т-подібна (що представляє технологію) 10-поверхова будівля, мінімалістична за формою та обробкою.

Зайдіть у будівлю, і ви будете вражені її інтер’єрами світового класу. У кампусі є стаціонарні гнучкі офісні приміщення для стартапів, включаючи численні зони для співпраці, кімнати для переговорів, комори на підлозі та окрему їдальню.

Футуристичний підхід

Пам’ятаючи про постійні потреби екосистеми стартапів, T-Hub зосереджується на кількох ключових сферах, а саме на охороні здоров’я, фінтехах, передових технологіях, розумному місті та мобільності, а також соціальному впливі. Є понад 100 наставників і цінних партнерів, які підтримують розвиток будь-якого стартапу. Більше того, T-Hub має екосистему, яка допомагає з індивідуальним триманням рук навколо точок перегину стартапу.

Оскільки цифровізація на передньому плані та зміна поведінки споживачів, інновації є сучасною потребою для сприяння зростанню. У той час як креативність та інтелект необхідні для просування вперед, наявність диференційованої конкурентної стратегії, створення стійкої бізнес-моделі та побудова зовнішніх мереж є не менш важливими.

Розширення підтримки зацікавлених сторін

Мережа T-Hub є розгалуженою та включає кілька зацікавлених сторін, зокрема наставників, партнерів з інновацій, уряди, корпорації, інвесторів та наукові кола. Його місія полягає в досягненні результатів і співпраці для досягнення успіху підприємців в екосистемі інновацій.

T-Hub працює зі стартапами на їхньому шляху до інновацій, від нових до руйнівних. Будучи відгалуженням уряду Телангани, уряд відіграє головну роль у двигуні інновацій.

Крім уряду Телангани, NITI Aayog, Департамент науки і технологій Індії та MyGov є іншими ключовими партнерами, які прискорюють загальнонаціональні стартап-ініціативи.

Крім того, T-Hub також тісно співпрацює з академічними колами, багато з яких є вихідцями з деяких провідних університетів країни, щоб допомогти молодим людям створити можливості для навчання в університетах і коледжах.

T-Hub співпрацює з провідними інвесторами, такими як Hyderabad Angels, LetsVenture, Indian Angels Network і SucSEED Indovation, щоб залучити високоприбуткові інвестиції в стартапи. Їхня мережа також включає наставників, які діляться галузевими знаннями, порадами та досвідом, щоб долати перешкоди навколо інновацій.

Крім того, T-Hub співпрацює з організаціями екосистеми та постачальниками послуг, щоб забезпечити гнучкість і роботу майже в режимі реального часу. Це також допомагає розвивати культуру інновацій, яка створить глобальний вплив.

Саміт інновацій T-Hub

Інноваційний саміт T-Hub, який відбувся в Хайдарабаді 28 червня 2022 року, зібрав найкращих умів екосистеми стартапів, щоб обговорити можливості, виклики та те, що чекає попереду.

«Побудова виходу на ринок і стратегія» у панельній дискусії брали участь такі, як Рохіт ЧеннаманеніСпівзасновник DarwinBox; Равітея ДоддаЗасновник і генеральний директор MoEngage Inc; і Саші РеддіЗасновник і керуючий партнер SRI Capital, який поділився новинами про те, як вийти на міжнародний рівень, про важливість ефективної стратегії виходу на ринок і про те, як малі компанії можуть розробити стратегію виконання.

«Протягом багатьох років ми бачили, як ринок розширювався від міських центрів до малих міст і навіть сіл сьогодні. Значна частина цього поштовху відбулася завдяки доступності даних, а також в останні два роки через карантини. Щоб проникнути в менші міста, ми почали співпрацювати з місцевими підприємцями, ідея полягає в тому, щоб створити мережу партнерів, де ви не можете бути присутніми самі», – поділився. Сурадж СахарськийСпівзасновник Delhivery під час чату біля каміна «Створення глобального GTM і стратегії виконання».

Для засновників регуляторні перешкоди також можуть бути невід’ємною частиною їхнього шляху, але чи завжди вони є перешкодою чи можуть також допомогти? Саме про це йшлося на майстер-класі, який проводив Авінаш ГодхікіндіДиректор і генеральний директор Zaggle and Раджив ГуптаПрезидент PolicyBazaar.

Були також панельні дискусії на теми Medtech: Трансформація охорони здоров’я для майбутнього та Демістифікація Web 3 і Metaverse, які виявилися глибокими.

Майбутнє

З моменту заснування в 2015 році T-Hub послідовно працював над створенням комплексного глобального інноваційного центру. Він також інституціоналізував програми для стартапів, корпорацій та інших зацікавлених сторін, запровадивши на сьогодні понад 75 інноваційних програм.

Його успіх полягає в цифрах – сьогодні T-Hub працює з 600+ компаніями з попередніх 435, а також збільшив кількість академічних партнерів. Їхня мережа охоплює 70+ інвесторів, які мають досягти 150 за рік.

Наступним кроком для T-Hub є надання можливості своїм стартапам вирішувати проблеми для глобального ринку. Він буде зосереджений на тому, щоб стати джерелом попиту на інновації шляхом створення інноваційної економіки в державі.