Все про учнівство в знак визнання та святкування Національного тижня учнівства – Enterprise Podcast Network


Меган Вагнер і Вікі Томпсон з Thomas P. Miller and Associates, національної консалтингової фірми з питань робочої сили та економічного розвитку, які цього року були визнані Міністерством праці Сполучених Штатів Послами учнівства, приєднуються до Enterprise Radio.

Слухай ведучий Ерік Дай та гості Меган Вагнер і Вікі Томпсон обговорюють наступне:

  1. Розкажіть, будь ласка, про (Томас П. Міллер і партнери) TPMA.
  2. Що таке Apprenticeship Week і чому галузі та ринок праці загалом повинні звернути на це увагу?
  3. Thomas P. Miller and Associates або TPMA є Apprentice Ambassador. Що це означає і що це означає?
  4. Чому навчання в США менш поширене, ніж в інших країнах? Чи варто докладати зусиль, щоб створити більше учнівства в США?
  5. Які інші поточні ініціативи TPMA зараз здійснює?

Меган Вагнер виконує обов’язки директора TPMA із різноманітності, рівності, інклюзивності та ділового партнерства, консультуючи керівництво щодо справедливих практик і побудови стосунків із спільним почуттям мети. Меган спеціалізується на взаємодії з роботодавцями та партнерами, приділяючи особливу увагу впровадженню справедливих методів працевлаштування. Вона брала активну участь у проектах, спрямованих на знання принципів і практик справедливості, справедливості, різноманітності та інклюзії (JEDI), які підтримують бізнес та асоціації по всій країні.

Меган є амбасадором учнівства, щоб підтримати ініціативу губернатора Пенсильванії Тома Вулфа в PA Smart Apprenticeship, спрямовану на розширення зареєстрованих програм учнівства в північно-західному регіоні штату. Завдяки її роботі з PA Smart Меган було запрошено фасилітувати тренінг для Greater Philadelphia Healthcare Partnership для підтримки їхньої програми ранньої освіти дітей як експерта з зареєстрованого учнівства, різноманітності, інклюзії та підтримки недостатньо представлених груп населення. Нещодавня робота Меган включає розробку Посібника різноманітності для Інституту виробництва, показників власного капіталу та аналізу прогалин для міста Бозмен, Монтана, а також проектів робочої сили в округах Кроуфорд, Річленд і Лейк в Огайо. Вона брала активну участь у виконавчому керівництві Коаліції виробників долини Махонінг і очолює стратегію реалізації Greater Oh-Penn Manufacturing Network.

Вікі Томпсон спеціалізується яп національний, державний і регіональний розвиток робочої сили та освіта пов’язані проекти.Її великі зусилля з зареєстроване учнівствоs і попередньоучнівство є вкорінений у її професійному вихованні в Янгстауні, штат Огайо. Співпрацюючи з бізнесом і промисловістю, освітніми закладами, громадськими організаціями та кадровими агентствами, вона пише стратегічні плани, проводить зустрічі та забезпечує управління проектами та лідерство.

Її робота с зареєстроване учнівство почалася на початку її кар’єри. До того, як приєднатися до TPMA, Вікі служила як директор ан Огайо Технічний центр. У своїй ролі свін забезпечив керівництво направляючи своїх колег до співпраці з партнерством виробничого сектору, щоб запевнити роботодавців, що навчальний план був послідовним між постачальниками освіти для зареєстрованих програм учнівства. її вищийр пов’язана кар’єра також привів її до надання відповідна інструкція для зареєстрований учнівство ніж будь-який інший постачальник освіти в місцевийд. Вікі має також спрямований а некомерційна організація лідерів профспілок, бізнесу та громад сприяти спільним зусиллям і забезпечуватиd тренінг командного вирішення проблем. Багато з цих членів де спонсори роботодавців або профспілки для зареєстрованих програм учнівства.

Веб-сайт: https://www.tpma-inc.com

Посилання на соціальні мережі:
Twitter: https://twitter.com/tpma_in
Facebook: https://facebook.com/tpmainc
Linkedin: https://linkedin.com/company/thomas-p–miller-and-associates


Люди також слухали це: LanguageBird® чудово допомагає учням з мовним і культурним зануренням

Leave a Comment