Відеододаток Allstar співпрацює з Overwolf

Спілкуйтеся з лідерами ігор і метавсесвіту онлайн на GamesBeat Summit: Into the Metaverse 3 цього 1-2 лютого. Зареєструватися тут.


Додаток для обміну відео Allstar співпрацює з платформою створеного користувачами контенту Overwolf. Allstar – це програма, яка допомагає геймерам стати творцями контенту, знімаючи короткі кліпи з їхніх улюблених ігор. На момент написання цієї статті додаток має понад 5 мільйонів активних користувачів, які поділилися понад 3 мільйонами кліпів.

«Як колишній професійний геймер, який розпочав кар’єру в кіберспорті завдяки своїм власним ігровим відео, я не з чуток знаю, наскільки важливим і потужним для геймерів є контент, створений користувачами», — сказав Нік Куомо, генеральний директор і співзасновник Allstar, у прес-релізі. «Я надзвичайно радий співпрацювати з лідером ринку, таким як Overwolf, щоб допомогти нам донести цінність творчості та самовираження до більшої кількості геймерів через наше технологічне партнерство».

Геймери можуть переглядати відеокліпи своїх улюблених авторів на Allstar.

Контент, створений користувачами, — це спосіб для ігрових компаній використовувати креативність своєї аудиторії, продовжуючи залучення. Overwolf робить цю концепцію ще далі, створюючи структуру для обміну модами, накладками або приватними серверами, не виходячи з гри. Тепер, завдяки Allstar, гравці можуть додавати відеокліпи до цього списку.

«Allstar дозволяє звичайним геймерам створювати та ділитися дивовижним вмістом так легко, а такі партнерства — інтеграція в платформи з величезною аудиторією, такі як Overwolf — мають такий сенс», — сказав інвестор Allstar Марк К’юбан. «Це допоможе надати технологію Allstar мільйонам нових користувачів, і це величезна перемога для всіх, особливо для геймерів».

Кредо GamesBeat коли висвітлюєте ігрову індустрію, це “де пристрасть зустрічається з бізнесом”. Що це означає? Ми хочемо розповісти вам, наскільки новини важливі для вас — не лише як для людини, яка приймає рішення в ігровій студії, а й як для шанувальника ігор. Незалежно від того, читаєте ви наші статті, слухаєте наші подкасти чи переглядаєте наші відео, GamesBeat допоможе вам дізнатися про галузь і отримати задоволення від взаємодії з нею. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment