Відео-стартап Deep Voodoo, створений творцями Південного Парку, збирає 20 мільйонів доларів нового фінансування • TechCrunch

Трей Паркер і Метт Стоун, творці Південного парку та інших ЗМІ протягом багатьох років, зібрали 20 мільйонів доларів, щоб продовжити роботу над своєю професійною студією глибокого фейку для творців, Deep Voodoo.

Компанія розпочала роботу під час припинення роботи ЗМІ у 2020 році, коли пандемія перешкодила більшості подорожей і зйомок на знімальному майданчику. Паркер і Стоун уже почали збирати команду художників штучного інтелекту для фільму, який вони розробляли, і коли втрутилася COVID, вони зосередилися на створенні інструментів для подальшого використання.

«Ми натрапили на цю дивовижну технологію і в кінцевому підсумку найняли найкращих художників deepfake у світі», — сказав Стоун в повідомленні на сайті Deep Voodoo. Я звернувся за додатковою інформацією та оновлю цю публікацію, коли отримаю відповідь.

Печатка Паркера/Стоуна виявилася, коли компанія здійснила свій публічний дебют разом із не меншою особою, ніж Кендрік Ламар. У відео для «The Heart Part 5» музикант читає свої лірики, здавалося б, одним дублем, але коли він звертається безпосередньо до камери, його обличчя набуває образів інших: О. Дж. Сімпсона, Ніпсі Хассла, Кобі Браянта та Каньє Веста:

Звичайно, очевидно, що для цього використовували технологію deepfake — так само очевидно, що дракони в «Грі престолів» несправжні. Він все ще дуже ефективний, навіть якщо заміна аж ніяк не ідеальна.

Відтоді за допомогою 20 мільйонів доларів від Connect Ventures Deep Voodoo «почала пропонувати» свої технології іншим учасникам бізнесу.

Природно, це не єдиний, хто це робить. Цифрове пом’якшення та «оновлення», як це іноді називають, стало основним продуктом медіа Disney, хоча перші спроби (восковий Гранд Мофф Таркін і непереконливий молодий Люк Скайвокер) були погано сприйняті глядачами.

Очевидно, що ця технологія залишиться, але питання, як її використовуватимуть творчо та етично, залишається відкритим. Стоун і Паркер, незважаючи на те, що вони відомі своїм непристойним гумором і полемікою залицяння, здається, є здоровими мислителями, коли йдеться про фундаментальні питання справедливості та оповідання. Це початок.

Leave a Comment