Відклеїти та наклеїти шпалери: життєздатний варіант для вас? – Enterprise Podcast Network

Досить довго фарба була улюбленим покриттям стін для декораторів інтер’єру, творців і власників нерухомості. Фарба панувала над внутрішнім планом, але останнім часом помітність фарби як найбільш улюбленого покриття була підірвана повторною появою шпалер.

Враховуючи адаптивність різновидів і прикладів, показано, що шпалери надають такого вигляду, якого звичайна фарба не може досягти. Тим не менш, шпалери все ще розглядаються як хаотичний дизайн, який повинен відповідати очікуванням деяких людей. однак, Чудова стіна може допомогти вам отримати шпалери вашої мрії.

Джерело: Unsplash

Можливість працювати з величезними листами мокрих шпалер, покритих густим клеєм, заважає деяким намагатися прикрасити свої стіни. На щастя, набуває популярності інший вид оформлення шпалер, який легше представити.

Шпалери для відклеювання та наклеювання не потребують клею, обмежують будь-які пошкодження та не завдають шкоди жодній стіні. Ці більш актуальні шпалери змінюються світ внутрішнього плану та надання багато шансів планам і стилям стін. Ось причини, чому наклеювані шпалери можуть/були б життєздатним варіантом для вас.

Простий у використанні

Було продемонстровано, що з ними працювати легше, ніж з будь-яким звичайним додатком. Як було перевірено, наклеєні шпалери не потребують клею чи незвичайної пасти та не призводять до руйнування.

Це пояснюється тим, що знімні шпалери використовують самоклеючу програму, яку ви знімаєте з опори та вставляєте на місце, як наклейку.

Незважаючи на те, що стіна повинна бути готова до встановлення, щоб гарантувати, що вона без залишків і чиста, шпалери наклейки можна наклеювати набагато ефективніше, ніж наклеювання звичайних шпалер. Шпалери набагато простіші у використанні, ніж звичайні елементи.

Легко знімається

Одна з найкращих переваг цих шпалер полягає в тому, що вони можуть бути настільки ж непостійними чи довговічними, як вам захочеться. На відміну від проблеми усунення звичайних шпалер, чи можуть наклеєні шпалери безсумнівно відклеїтися без зусиль або шкоди для стіни?

Це робить його ідеальним додатком для орендарів, яким потрібно внести зміни; однак вони змінюють лише стіни на деякий час. Крім того, якщо ви помітили, що один сегмент дещо діагональний, ви можете намалювати його вниз без особливої ​​натяжки та почати знову.

Якщо коротко розташувати шпалери, елементи, що знімаються та наклеюються, дають простий спосіб зробити додаткову стіну або відремонтувати цілу кімнату без величезної відповідальності.

Численні варіанти дизайну

Шпалери назавжди вважалися вибором для фарбування, оскільки вони відкривають двері для різноманітних різновидів або прикладів. Предмети Peel and Stick пропонують аналогічні факультативні варіанти. Плани шпалер представлені практично в безмежній різноманітності та прикладах вибору.

Від яскравих відшарувань і збагачувальних ботанічних прикладів до майстерних декоративних планів, у вас є широкий асортимент рішень із наклеєними шпалерами. Зробити гарну стіну величезною картиною або збагатити дитячу кімнату фантастичними персонажами можна ефектно завершити шпалерами.

Крім того, оскільки шпалери можна знімати, ви можете бути в курсі поточного плану та різноманітності візерунків і час від часу міняти настінні покриття, як забажаєте.

Легко стирається

Наклеєні шпалери можна легко очистити, як різні фарби та інші настінні покриття. Залежно від того, де вони представлені, ваші шпалери можуть бути схильні до відбитків пальців, бризок або інших речей, які можуть зробити їх брудними.

Очистити стіни шпалерами так само просто, як дістати липкий матеріал і очистити його. Через властивість чорнила та самоцементу більшість виробників не рекомендують використовувати миючі засоби чи інші спеціалісти з чищення.

У більшості випадків звичайна вода та ганчірка легко очистять стіни. З такими незліченними перевагами наклеєних шпалер сьогодні неважко зрозуміти, чому вони набувають популярності.

Ці прості, зручні у використанні знімні шпалери мають відомі плани та захоплюючі приклади та можуть відповідати різним цілям і обставинам.

Leave a Comment