Відмінності та схожість між біткойнами та біржовою торгівлею – Enterprise Podcast Network

вступ

Централізована проти Децентралізовані біржі і торгівля акціями – це два дуже різні види інвестування. Біткойн — це цифровий актив, яким можна обмінюватися між людьми чи компаніями, і на нього не поширюються правила, як на акції. З іншого боку, біржова торгівля – це процес, коли покупці та продавці обмінюються правами власності на акції компанії.

Торгівля біткойнами далека від торгівлі акціями. Біткойн — це цифровий актив, який обмінюється між людьми, не потребуючи банку чи фінансової установи. Ті, хто зацікавлений у чомусь іншому, ніж вкладення грошей в акції, вважають ідеальним використання цієї системи. Крім того, біткойн транзакції відбуваються швидко, дозволяючи користувачам щоб швидко отримати потрібні гроші.

Джерело: Unsplash

Різні види інвестицій

Фондовий ринок і крипторинок є найпопулярнішим способом інвестування. Але є і плюси, і мінуси до обидва ці аспекти. Біткойн — це цифрова платіжна система, а біржова торгівля — це купівля, продаж та інвестиції в акції. Біткойн — це не валюта, а засіб обміну, криптографія якого використовується для забезпечення безпечної обробки транзакцій всередині організації.

Bitcoin використовується як валюта для онлайн-продажів

Оскільки цифрова валюта стає все більш популярною, біткойни все частіше використовуються для купівлі товарів і послуг онлайн. Його варто збільшити в чотири рази протягом минулого року, що робить його дуже хорошим вибором фінансування для тих, хто хоче інвестувати.

Біткойн має багато переваг перед біржовою торгівлею

Одна з чудових переваг використання біткойна як валюти полягає в тому, що він постійно надаватиме кілька явних переваг. Біткоїни одноранговий дизайн звільняє його від домінування уряду чи банку, типового для інших цифрових платежів. Це робить біткойн ідеальним для використання в однорангових транзакціях і як засіб інвестування. Крім того, біткойн безпечний, оскільки він використовує криптографію для збереження конфіденційності своїх даних. Нарешті, біткойн надійний, оскільки транзакції займають у середньому приблизно дві хвилини затримки порівняно з традиційною біржовою торгівлею.

Через їх складну систему та брак ліквідності, криптовалюта постраждав. Але це може бути хорошим варіантом фінансового вкладення. Деякі люди вважають, що біткойн може стати чудовою інвестицією для тих, хто шукає інноваційний і швидкий спосіб заробити гроші.

Цінності в бізнесі

Біткойн і торгівля акціями набули популярності за останні кілька десятиліть. Сукупна вартість багатьох криптовалюти значно збільшився завдяки біткойнам. Підприємства, які торгують акціями за допомогою біткойнів, швидше за все, побачать значне збільшення прибутку.

Подібності

Біткойн і біржова торгівля — це схожість, яка може підвищити ефективність торгівлі. Ви можете обміняти віртуальну валюту на біржі електронної валюти. Біткоїн — це одна з таких цифрових даних, яка нещодавно продавалася дуже високо. Фондові ринки також дозволяють купівлю та продаж цінних паперів; в У деяких випадках первинне публічне розміщення може відбутися на фондовій біржі. Наприклад, біткойн амортизація обчислюється додаванням кількості біткоіни якими хтось володіє до їх загальної суми. З моменту появи в біткойнміж ними було зроблено багато порівнянь форми торгівлі. Вони збігаються в деяких ключових аспектах, але також мають різні цілі. Торгівля біткойнами відома своїм швидким і простим процесом, тоді як торгівля акціями є складнішою та може зайняти більше часу.

  • Торгівля біткойнами та акціями може підвищити ефективність торгівлі
  • Торгівля біткойнами та акціями може спростити захист від економічних дефіцитів
  • Як і біткойн, фондові ринки дозволяють купувати активи

відмінності

Різні тактики, які застосовуються на фондовому ринку проти криптовалюта торгівлі відрізняються. По-перше, акції зазвичай оцінюються за їхньою вартістю, тоді як біткойн це більше цифрова валюта з відкритим кодом. Біржові трейдери зазвичай використовують різні стратегії для пошуку прибуткових угод, наприклад замовлення на купівлю та продаж, аналіз цін і технічний аналіз. Крім того, більшість речей біткойн трейдери, пов’язані з новими на ринку амортизація

Висновок

Криптовалюта торгівля не зовсім безпечна, але вона може бути способом заробити додаткові гроші. Це не варто того, якщо вам незручно працювати з технологією або вам потрібно більше капіталу, щоб інвестувати в торгівлю. У цій статті розглядатимуться деякі моменти, які слід враховувати, перш ніж торгувати акціями біткойн а також подивіться, як різні стратегії можуть працювати для вас.

На закінчення, tдва активи, які найбільш широко торгуються, біткойн, і акції менш схожі, ніж звичайна людина вважає. Обидва методи можуть бути прибутковими, але ризики та винагороди від торгівлі суттєво відрізняються. для наприклад, Bitcoin інвестиції є прибутковими, але більш ризикованими ніж в Фондова біржа. Отже, готується правильна торгівля стратегіяважливо перед інвестуванням.

Leave a Comment