Відновлювана енергетика – це відсутня частина вашого бізнес-плану? – Enterprise Podcast Network

Складання комплексного бізнес-плану означає врахування майбутнього, щоб переконатися, що ваша компанія знає, чого очікувати та як підготуватися до того, що відбудеться протягом наступних кількох десятиліть. Але чи достатньо компаній замислюються над тим, наскільки важливо мати певну стратегію використання відновлюваної енергії як частину свого бізнес-плану? І як компанії можуть зробити кроки, щоб зробити своє майбутнє більш екологічним?

Джерело: Unsplash+

Що таке відновлювана енергія?

Відновлювана енергія – це, по суті, форма енергії, яка надходить із природного джерела (наприклад, вітру, сонячного світла чи води). Ці джерела енергії є набагато більш стійкими для планети, ніж викопне паливо, якого зараз менше, ніж будь-коли раніше, і яке завдає шкоди навколишньому середовищу. Через те, що викопне паливо є обмеженим, компанії в усьому світі розглядають, як вони можуть пристосуватися до майбутнього та використовувати відновлювані джерела енергії.

Як компанії можуть використовувати відновлювані джерела енергії?

Хоча може здатися, що інформація про те, як інтегрувати ініціативу щодо відновлюваної енергетики у ваш загальний бізнес-план, обмежена, у вашому розпорядженні є багато угод про закупівлю електроенергії (або PPA). The Значення PPA для бізнесу – це укласти довгострокову угоду на отримання відновлюваної енергії за погодженою ціною.

Окрім такого роду угод, публічне оголошення своїх цілей і намірів може допомогти зберегти ваш бізнес у дотриманні цих планів. Загалом споживачі люблять знати, що компанії, з якими вони співпрацюють, планують майбутнє, оскільки це говорить їм, що ви плануєте працювати протягом тривалого часу.

Збільшення використання відновлюваної енергії

Навіть якщо ваш бізнес не може повністю працювати на відновлюваних джерелах енергії, ви все одно можете зробити кроки, щоб збільшити їх використання та допомогти своїй компанії зробити ці менші кроки до переходу від викопного палива.

Дивлячись у ваш варіанти відновлюваної енергії сонячні батареї чи навіть вітряні турбіни можуть сприяти розвитку екологічних джерел енергії. Якщо компанії можуть присвятити себе лише невеликому відсотку відновлюваної енергії, ще є час, щоб допомогти зменшити викиди вуглецю та підготуватися до майбутнього.

Заключні думки

Впровадження навіть найменших змін сьогодні може мати великі потенційні вигоди для майбутнього планети та вашого бізнесу. Збільшуючи використання відновлюваної енергії, ви можете зробити свій внесок у це зменшити вплив зміни клімату і викопне паливо на навколишнє середовище, щоб допомогти майбутнім поколінням продовжувати жити щасливим і здоровим життям.

Стратегія відновлюваної енергетики — це більше, ніж просто половинчаста спроба виглядати добре для широкої публіки. Це зобов’язання адаптуватися до сучасності та продовжувати розвивати свій бізнес протягом наступних кількох десятиліть, одночасно знижуючи свій вуглецевий слід. Якщо ви можете серйозно поставитися до цих кроків зараз, ви забезпечите свій бізнес більш стійким планом для досягнення ваших майбутніх цілей і водночас завоюєте невпевнених споживачів.

Leave a Comment