Відомості з фестивалю дизайну в Бенгалуру від Аджая Джайна, Tata Motors

Аджай Джайн є керівником глобальної стратегії дизайну Tata Motors Design. Крім дизайну автомобілів, його досвід полягає в стратегії бренду, управлінні дизайном і лідерстві продукту з міждисциплінарними творчими командами та процесами.

Аджай є доповідачем на Фестивалі дизайну в Бенгалуру, для якого ВашаІсторія є медіа-партнером. Побачити YourStory’s раннє висвітлення інших дизайнерських конференцій, таких як DesignUp від 2022, 2021, 2020 рік, 2019, 2018 рік і 2017 рік.

Читайте також YourStory’s Рецензія на книгу розділ із виносом із понад 350 найменувань, а також наш д-дзен («Дизайн дзен») для отримання додаткових ресурсів для дизайну.

Раніше Аджай очолював групу концептуального дизайну в Mahindra India Design Studio та старшого менеджера зі стратегічного дизайну в GEELY. Навчався в ArtCenter College of Design (Швейцарія) та Daly College (Індаур).

Аджай приєднується до нас у цьому інтерв’ю про важливість дизайну, стійких процесів і поради для підприємців.

Аджай Джайн

Відредаговані уривки з інтерв’ю:

ВашаІсторія [YS]: Багато наших читачів є технічними засновниками. Що б ви порадили їм щодо того, коли і як їм слід інтегрувати дизайн у свій стартап?

Аджай Джайн [AJ]: Як і технологія, дизайн є ключовою відмінністю будь-якого продукту, послуги чи досвіду. Я вважаю, що з моменту задуму, створення цінностей бренду та маніфесту дизайну все необхідно для створення стійкої бізнес-моделі та виправдання вибору.

Дійсно, диференціація за дизайном починається з самих початкових етапів брендингу або створення презентації.

YS: Які видатні приклади ефективного дизайну ви бачили під час пандемії COVID-19?

AJ: У Tata Motors надзвичайно успішний концепт-кар AVINYA народився під час карантину. Одним із найуспішніших результатів є не продукт, а інновації, які сталися в процесі проектування.

Багато дизайнерів експериментували з програмним забезпеченням та інструментами з відкритим кодом, не маючи доступу до повністю обладнаних дизайнерських студій і майстерень. У результаті ми обійшли процедурні перешкоди та запровадили спрощені процеси проектування з високоякісними результатами.

Нарешті, щодо більш особистої ноти, наявність фізичної дистанції та спілкування через аркуш скла дозволили моєму власному стилю лідерства розвинути та змужніти, спілкуватися ефективніше, делегувати та довіряти більше.

Спонукання постійно дивитися через плече творчої особистості стримується, що забезпечує більшу свободу творчого вираження. Результати виявилися яскравими та захоплюючими.

YS: У постпандемічний період яка ключова роль дизайнерів?

AJ: У Tata Motors Design ми усвідомлюємо, що перехід від творців форми та поверхні прискорив творців цілісного досвіду. Крім того, суспільство виробило здорову оцінку та розуміння автентичності та свідомості.

Це фантастична можливість і виклик для дизайнерів створювати з мультисенсорним підходом до дизайну.

2

YS: Як дизайнерам знайти тонкий баланс між «дотримуватися свого бачення» та «адаптуватися до мінливого світу»?

AJ: Хороші дизайнери мають сміливість свого переконання, яке виходить шляхом калібрування та обробки різноманітних аналітичних та інтуїтивних стимулів.

Їхні переконання є результатом прогнозування змін у суспільстві, що дає їм бачення та енергію для реалізації своїх ідей до кінця, знаходячи тонкий баланс між своїми цілями та обмеженнями.

Ю.С.: Чи існує таке поняття, як «ідеальний вік» для творчої людини, чи творча проблема може вразити вас будь-коли?

AJ: Вік творця менш важливий, ніж співпереживання поколінню цільового клієнта. Дизайн для себе — це не розкіш, на яку завжди можуть сподіватися дизайнери.

Дизайнери застарівають лише тоді, коли перестають вчитися та засвоювати все та всіх навколо.

YS: Ким із дизайнерів ти сьогодні найбільше захоплюєшся? Що робить їх особливими?

AJ: Мартін Уларік є глобальним керівником Tata Motors Design.

Його культурна чутливість і глобальне знайомство роблять його унікальним для того, щоб вивести Tata Motors Design у нову еру: від стилю до дизайну, від «орієнтованого на форму» до «орієнтованого на людину», від фокусу на рухомій формі до простору мобільності, від ексклюзивного продукту до продукту та досвіду, від міжнародної до індійської, від епохи створення впливу до епохи створення постійних емоційних зв’язків.

4

YS: Які три головні чинники успіху для уряду та промисловості, щоб співпрацювати та розвивати сферу дизайну у своїх країнах?

AJ: Покликання, звичайно, є життєво важливим для підготовки майбутніх поколінь дизайнерів і творчих професіоналів. Індустрія має взяти на себе провідну роль у впливі на навчальні програми дизайн-освіти шляхом регулярного спілкування з державними органами та навчальними закладами.

Хороші лідери створюють хороших дизайнерів, визначаючи структуру. Організація повинна бути стратегічною та чітко уявляти свої очікування та бажання щодо дослідження та тлумачення брифа. Кожен несе відповідальність за створення та забезпечення дотримання міцної правової бази та кодексу професійної етики та відповідності.

Ю.С.: Одна справа бути креативною людиною – як керівникам розширити організаційну креативність? Які виклики постає менеджером з дизайну?

AJ: Принципи дизайну залишаються незмінними, невпинне прагнення до досконалості, жага знань і співпереживання не зменшуються. Однак фокус і бачення еволюціонують від мікро до макро, а досвід переходить до спілкування, надихання та розширення можливостей, а не до самостійного створення.

Необхідно створити команду з відмінними та взаємодоповнюючими талантами та змусити їх працювати в гармонії. Розвиток творчих особистостей шляхом виховання може заохотити їх повністю реалізувати свій потенціал, роблячи внесок і співпрацюючи значущими способами.

Чітко й чесно повідомляючи про свої очікування та цілі, водночас беззастережно довіряючи їм, можна досягти результатів, які перевершують власні очікування та можливості. Він нічим не відрізняється від довгострокового дизайн-проекту, за винятком того, що проектують дизайнерів.

3

Аджай Джайн

YS: Які ваші улюблені дизайнерські конференції по всьому світу?

AJ: Я дуже ностальгію з приводу повільного припинення автосалонів в автомобільній промисловості, оскільки ми переходимо до незалежних подій з випуску автомобілів.

Насправді, саме після відвідування першої індійської автовиставки в 1986 році я, можливо, вирішив стати дизайнером автомобілів. Автомобільні виставки, і зокрема щорічний Женевський автосалон, були головною частиною всього мого студентського та професійного життя.

Об’єднати під одним дахом усі світові концепції та випуски автомобілів дуже ефективно для виявлення ключових тенденцій і миттєвого порівняння. Познайомитися з різними творчими дисциплінами, кинути виклик статус-кво своєї творчої дисципліни та індустрії – це однаково надихаюче та повчальне.

З цієї точки зору мене завжди надихають Венеціанські бієнале мистецтва та архітектури. Італія також має Salone del Mobile у Мілані, яка не є суто виставкою дизайну меблів, а торкається бренду, роздрібної торгівлі, дизайну та архітектури.

YS: Ви багато подорожували та виступали по всьому світу. Які варіації ви бачите в «коефіцієнті дизайну» в різних країнах? Як Індія в цьому плані?

AJ: В Індії ми, як правило, проводимо багато конференцій і семінарів, де ми «говоримо» про дизайн. Найуспішніші виставки дизайну та мистецтва – це ті, які дозволяють аудиторії взаємодіяти з роботою та відчути подорож творчості.

А

Аджай Джайн, Tata Motors

YS: Які хороші приклади дизайну ви зустрічали в контексті соціальних підприємців і некомерційних організацій?

AJ: Мене вразив системний підхід Design for Social Change до вирішення проблем реального світу. Є деякі сонячні плити та пральні машини, що працюють від велосипедів, які є дуже екологічними, інноваційними та інклюзивними.

Для мене особливо особливим є Sulabh Shauchalaya, який вирішує санітарні та енергетичні потреби маргіналізованого населення цієї країни.

YS: Яке ваше напутнє послання до стартаперів і дизайнерів-початківців нашої аудиторії?

AJ: Одну пораду, яку я хотів би дати дизайнерам-початківцям, — вірити в себе, свої мрії, ідеї та своє бачення. Ви повинні вірити в себе, якщо хочете, щоб інші вірили в вас.