Вірусне відео доньки в TikTok врятувало бізнес її тата з прикрас

24-річна Макайла Бернс та її тато ведуть компанію під назвою Horrororments, яка виготовляє прикраси на моторошну тематику, такі як злі солоні огірки та жорстокі клоуни — щось на зразок комбінованої угоди на Хелловін і Різдво.

Раніше цього місяця продажі у відділенні припинилися, і Макайла зняла відео TikTok, на якому її тато безцільно крокує їхнім складом у явному стресі.

«Середина грудня, а мій тато зараз ходить по складу, дивуючись, чому ми не зайняті замовленнями», — написав Бернс у відео. «Я так старався рекламувати його прикраси, але більше не знаю, що робити. І, чесно кажучи, мені це дуже сумно. Ніби… це його заробіток.

За темою: цей новий спокусливий маркетинговий інструмент — це не примха — це майбутнє. Перемагайте, щоб охопити нову аудиторію

@notfamousmakayla

Якщо хтось любить Хеллоуїн, у нього є найкращі орнаменти на тему жахів у галузі. ОГ. У мене є посилання в моїй біографії.

оригінальний звук – MaKayla

Відео стало вірусним і набрало понад 1,1 мільйона лайків, а продажі засяяли, як новорічна ялинка.

Бернс сказав CNN, що за останні два дні вони отримали більше замовлень, ніж за попередні 11 місяців.

В іншому відео тато МаКайли захлинається, говорячи про це. «Ти щойно врятувала цей бізнес», — каже він їй зі сльозами на очах. «Ви не уявляєте, як я лоскочу».

За темою: Ці медсестри знущалися над пацієнтами в TikTok — тепер вони залишилися без роботи

@notfamousmakayla

Він плакав, коли підійшов до моєї машини. У мене ” href=”https://www.tiktok.com/music/original-sound-7176557935827585838?refer=embed”> оригінальний звук – MaKayla

На сьогоднішній день команда Бернса має 5000 замовлень прикрас, через що вони просто намагаються не відставати від багатьох безсонних ночей.

Але Макейла не скаржиться. Вона сказала, що її тато хвилювався, що він навіть не зможе заплатити орендну плату до несподіваного прибутку. «Дякую. Дякую. Дякую. Я не знаю, що ще сказати, крім спасибі».

@notfamousmakayla

«Тату, ти зробиш зі мною тікток?»

Антигерой – Тейлор Свіфт

Leave a Comment