В Англії заборонять одноразові пластикові вироби

Повідомляється, що після консультації уряд Великої Британії заборонить одноразові пластикові предмети, включаючи столові прибори, тарілки та полістирольні чашки, в Англії.

Тереза ​​Коффі, міністр охорони навколишнього середовища, готова оприлюднити плани щодо поступової відмови від цих предметів і заміни їх біорозкладаними альтернативами в найближчі тижні, повідомляє Financial Times.

Зазначається, що уряди Шотландії та Уельсу вже вжили подібних заходів.

Це сталося після того, як Міністерство навколишнього середовища, продовольства та сільських справ (Defra) провело громадські консультації щодо плану заборони постачання одноразових пластикових виробів і полістирольних контейнерів для їжі та напоїв. Це тривало з листопада 2021 року по лютий цього року.

Одноразові пластикові тарілки, столові прибори, палички для повітряних кульок і чашки з пінополістиролу та екструдованого полістиролу тепер можуть бути припинені, щоб зменшити забруднення пластиком.

Наприкінці консультації газета стверджувала, що заборона була відкладена через хаос у Вестмінстері. Зараз він цитує урядових інсайдерів, які нібито стверджують, що Коффі готується схвалити заборону.

У 2020 році уряд Великобританії заборонив одноразові пластикові соломинки, мішалки та ватні палички в Англії.

Представник Defra сказав: «Ми сповнені рішучості йти далі та швидше, щоб скоротити, повторно використовувати та переробити більше наших ресурсів, щоб трансформувати нашу галузь утилізації відходів і виконати наші зобов’язання в амбітному 25-річному плані захисту навколишнього середовища. Важливо скоротити нашу залежність від одноразового пластику.

«Уже заборонивши одноразові соломинки, мішалки та ватні палички та припинивши продаж мільярдів одноразових пакетів за нашою платою за пластикові пакети, ми незабаром відповімо на консультації щодо подальшої заборони пластикових тарілок, столових приладів, паличок для повітряних кульок і чашки з спіненого та екструдованого полістиролу».


Leave a Comment