Генеральний директор індійської фінтех-компанії BharatPe Сухейл Самір залишить вищий пост • TechCrunch

Сухейл Самір, виконавчий директор BharatPe, залишить головну посаду пізніше цього тижня, оскільки індійський фінтех-стартап намагається керувати кораблем після вигнання свого засновника минулого року за ймовірне зловживання коштами компанії.

Стартап зі штаб-квартирою в Нью-Делі, який підтримує Sequoia India, Tiger Global, Coatue, Dragoneer і Ribbit Capital, заявив, що Самір перейде на роль стратегічного радника 7 січня, а нинішній фінансовий директор Налін Негі стане тимчасовим виконавчим директором. .

«Ми усвідомили необхідність присвятити час і ресурси пошуку лідера, який продовжить катапультувати БхаратПе на нові висоти, і ми вдячні за відданість Сухейлу та Наліну. Ми з нетерпінням чекаємо на підтримку Наліна Негі в його ролі тимчасового генерального директора, оскільки ми просуваємося вперед у нашій місії з надання мільйонам ММСП низки фінансових продуктів світового класу», – сказав Раджніш Кумар, голова правління BharatPe, у заява.

Цей крок відбувся після того, як засновник BharatPe Ешнір Гровер пішов у відставку минулого року після досить дивної публічної розборки з радою стартапу, яка стверджувала, що він зловживав коштами компанії. Минулого місяця стартап також подав до суду на Гровера та його дружину Мадхурі Джайн за збитки на суму 10,7 мільйона доларів.

Самір обійняв посаду генерального директора в другій половині 2021 року. Коли відносини між ними зіпсувалися, Гроувер стверджував, що Самір став «маріонеткою правління», оскільки стартап досліджував звинувачення в шахрайстві проти Гровера.

Індійська газета Mint вперше повідомила про від’їзд Саміра раніше у вівторок.

Leave a Comment