Глобальна акція Coinbase — це падаючий м’ясорубMarketBeat.com – MarketBeat

Криптовалютна платформа та біржа Coinbase Global Inc. (NASDAQ: COIN) акції впали разом із криптовалютним ринком і ціною біткойна. Однак ситуація погіршилася після катастрофи FTX, оскільки 9 грудня 2022 року він досяг нового історичного мінімуму в 40,15 доларів США. Триває продаж податкових збитків на кінець року, оскільки інвестори переглядають переваги криптовалюти.

Coinbase заявила, що не має впливу на FTX або його токен FTT, оскільки ним не можна торгувати на платформі, однак непрямий вплив – це інша історія. Компанія спостерігала зниження більшості своїх показників, за винятком підписки та послуг, для яких вона фактично підвищила орієнтовні показники до понад 700 мільйонів доларів США з 600 мільйонів доларів США на 2022 фінансовий рік.

Біткойн розсіює віруючих

Біткойн обвалився з максимуму в 69 000 доларів США 8 листопада 2021 року до мінімуму в 15 480 доларів США 21 листопада 2022 року. Криптовалюта не має внутрішньої цінності, а скоріше змінює попит і пропозицію внаслідок новин, чуток, спекуляцій, регуляторних дій. і загальний настрій.

Колись вважалося, що він має корисність як сховище цінностей, що випливає з банківської кризи на Кіпрі 2013 року, коли громадяни перевели свої банківські заощадження в біткойни, щоб уникнути урядової допомоги своїм банкам шляхом арешту банківських депозитів громадян. Це було тоді, це зараз. Доведено, що біткойн не є засобом збереження вартості, стабільною валютою для купівлі товарів і послуг або захистом від інфляції, процентних ставок чи падіння фондового ринку.

Фактично, лише за останній рік уся криптоіндустрія втратила понад 2 трильйони доларів у глобальній грі музичних стільців, коли 75% інвесторів у біткойни втратили гроші. Компанії, як MicroStrategy Incorporated (NASDAQ: MSTR) які інвестували свої гроші в біткойни, їхні акції різко впали з максимуму в 1315 доларів США в лютому 2021 року до мінімуму в 134,09 доларів США лише через 15 місяців.

Tesla Inc. (NASDAQ: TSLA) змогла відмовитися від 75% своєї частки в біткойнах у розмірі 1,5 мільярда доларів, зазнавши лише (-170 мільйонів доларів) збитку, згідно з оцінками. Біткойн-майнерам подобається Marathon Digital Holdings Inc. (NASDAQ: MARA) і Riot Blockchain Inc. (NASDAQ: RIOT) акції впали (-84%) і (-81%) з початку року (з початку року). Block, Inc. (NYSE: SQ) акції, здається, позбулися впливу криптотрейдингу, оскільки відскочили від своїх мінімумів.

Зараження скандалом FTX

Третьою у світі криптовалютною біржею у 2021 році була FTX Exchange, яка спеціалізувалась на деривативах і продуктах із кредитним плечем. FTX був запущений у 2019 році Семом Бенкманом-Фрідом. FTX – це скорочення від ф’ючерсної біржі. FTX влаштував банком свій токен FTT, що спричинило зняття 5 мільярдів доларів 6 листопада на тлі звинувачень у шахрайстві з Alameda, що спровокувало кризу ліквідності, яка вийшла з-під контролю.

Він пройшов шлях від оцінки в 32 мільярди доларів до банкрутства за лічені дні. У заяві про банкрутство від 11 листопада 2022 року було виявлено, що Alameda Research була дочірньою компанією, пов’язаною зі 150 фірмами, а також понад 1 мільйон кредиторів.

Звинувачення в шахрайстві, неефективному управлінні та явній відсутності корпоративного контролю прокотилися по криптосвіту, оскільки Financial Times повідомила, що FTX має 9 мільярдів доларів зобов’язань і лише 900 мільйонів доларів ринкових активів.

Це спровокувало банкрутства та спекуляції банкрутствами по всьому світу з ефектом доміно. Від краху Three Arrows Capital до криптокомпаній Voyager, Celsius і BlockFi усі подали заяви про банкрутство відповідно до глави 11 через кризу ліквідності.

Щодня з’являються заголовки про інші криптокомпанії, які стикаються з проблемами ліквідності внаслідок падіння FTX, що призводить до спекуляцій щодо ризику Coinbase, які компанія заперечує. Поки Ринки Robinhood (NASDAQ: HOOD) стверджує, що не має впливу на FTX, Сем Бенкман-Фрід має 7,6% акцій Robinhood. Побоювання щодо зараження продовжують поширюватися в галузі та акціях пов’язаних з нею компаній.

Чим сильніше вони падають

Coinbase опублікувала результати третього фінансового кварталу 2022 року за квартал, що закінчився у вересні 2022 року. Компанія повідомила про втрату прибутку на акцію (EPS) у розмірі (-2,43 дол. США) проти консенсусних оцінок аналітиків (-1,46 дол. США), тобто (-0,96 дол. США) менше. Доходи впали (-55%) порівняно з аналогічним періодом минулого року до 590,34 мільйона доларів США, що нижче консенсус-прогнозів аналітиків у 641,88 мільйона доларів США. Щомісячні транзакційні користувачі (MTU) впали (-16,4%) порівняно з аналогічним періодом минулого року до 8,5 мільйонів. Обсяг торгів впав (на 51%) до 159 мільярдів доларів.

Генеральний директор Браян Армстронг прокоментував під час телефонної конференції: «За останні 10 років у Coinbase ми пройшли через чотири криптоцикли. І це трохи смішно, я насправді трохи більше насолоджувався циклами зниження. Під час циклів зростання потрібно докласти масу зусиль для масштабування, і багато людей кидаються в криптовалюту іноді з неправильних причин. На нижніх ринках ви можете зосередитися на будівництві, і там є всі, хто справді вірить і справжній будівельник, і в цьому випадку це нічим не відрізняється. Відбувається маса інновацій».

Прохолодний прогноз

Coinbase представив свій прогноз на весь 2022 рік, очікуючи, що середня MTU буде нижче 9 мільйонів, а середня транзакція на користувача становитиме близько 20 доларів США. Він збільшує свої доходи від підписок і послуг до понад 700 мільйонів доларів США з 600 мільйонів доларів США. Залишається обережно оптимістичним, що він працюватиме в межах 500 мільйонів доларів скоригованого збитку EBITDA.

У 2023 фінансовому році Компанія очікує, що тиск на доходи від операцій зберігатиметься. Він продовжуватиме керувати витратами та скорочувати витрати, а також може вдосконалити розкриття бізнес-показників, щоб краще відповідати показникам бізнесу, що може включати зміни та видалення певних показників.

Глобальна акція Coinbase — це падаючий м’ясоруб

Падаючий м’ясоруб

Приказка «Не ловіть падаючі ножі» є заниженою, оскільки вона стосується акцій COIN. Замість падіння ножа, схема та величина колапсу з максимуму в $429,54 нагадує падіння м’ясоруба, оскільки кожне ралі ріжеться по колінах назад до нижчих мінімумів або ведмежих прапорів спина до спини. Щотижневі смуги Боллінджера перебували у фазі стиснення, яка, здається, знову розширюється, оскільки 9 грудня 2022 року акції впали до нового історичного мінімуму в 40,15 доларів США, оскільки інвестори беруть участь у продажі податкових збитків. Щотижневий стохастик продовжує різко падати до 10-смуги. Підтримка відкату знаходиться на невідомих рівнях: $32,64, $25,42, $20,61, $15,26, $10,45 і $5,10.

Leave a Comment