Гнучкі показники заповнюваності офісів відновлюються до рівня до пандемії

Згідно з новими даними, рівень заповнюваності гнучких офісних приміщень у центрі Лондона відновився до рівня до пандемії.

Згідно з опитуванням Knight Frank, у більшості з 30 найкращих у світі постачальників гнучкого робочого простору рівень заповнюваності їхніх центральних офісів у Лондоні перевищив 60 відсотків.

Ще 88 відсотків із 30 найкращих компаній із гнучким офісом, включаючи WeWork, The Office Group та IWG, заявили, що зараз планують розширити площу офісів, додавши нові сайти.

Понад третина опитаних заявили, що компанії з фінансових послуг спричинили попит у центрі Лондона, тоді як 25 відсотків сказали, що попит був з боку технологічних компаній.

«Гнучкі офіси стали свідками постпандемічного сплеску в секторах, які традиційно стимулювали попит на офіси в [the City and West End] субринках», – сказала виконавчий директор Knight Frank Аманда Лім.

«Компанії будь-якого розміру, від стартапів до великих відомих підприємств, все більше цінують можливість переїхати прямо в робочий простір і легко збільшити штат залежно від тенденцій чисельності персоналу та того, наскільки їхні співробітники використовують офіс», — сказав Лім.

Однією з великих угод цього року стала компанія Levin, яка займається наймом технічної персоналу, і здала в оренду весь простір площею 23 000 кв.

Дослідження базується на попередніх дослідженнях Knight Frank, згідно з якими майже половина британських компаній планує включити більш гнучкі офісні приміщення у свої портфелі нерухомості.


Leave a Comment