Гравець Edtech CollegeDekho збирає 9 мільйонів доларів від Janeville Limited

Платформа прийому до коледжів і послуг вищої освіти на основі Gurugram КоледжДехо залучив 73,3 крор рупій (близько 9 мільйонів доларів) від Janeville Limited. Це перший раунд фінансування фірми цього року.

Правління CollegeDekho схвалило спеціальну резолюцію про виділення 8843 привілейованих акцій серії B1 компанії Janeville Limited за ціною випуску 82 927,98 рупій кожна, щоб залучити 73,3 крор рупій або близько 9 мільйонів доларів США, згідно з нормативною документацією, поданою в Реєстратор компаній (RoC).

У грудні минулого року CollegeDekho завершив раунд серії B на 35 мільйонів доларів. Раунд очолювали Winter Capital, ETS Strategic Capital — відділ прямих інвестицій ETS (розробник тестів TOEFL і GRE), Calega та діючий інвестор Man Capital.

Останній раунд, здається, є доповненням до серії B. За даними Tracxn, до цього раунду гравець edtech зібрав загалом 47 мільйонів доларів.

У компанії заявили, що кошти серії B також будуть використані для придбання та консолідації. Згодом CollegeDekho купив три стартапи — IELTSMaterial, Getmyuni та PrepBytes.

Заснований у 2015 році Ручиром Аророю, Радживом Сінгхом, Саурабхом Джайном і Рохітом Сахою, CollegeDekho прагне інституціоналізувати консультування студентів в Індії. Він з’єднує майбутніх студентів із коледжами за допомогою власної технології та розмовного бота на основі ШІ. CollegeDekho спеціалізується на освіті, вступі до коледжу, вступі до університету, консультуванні студентів, підготовці до конкурсних іспитів і освітньому рішенні в один клік.

Згідно з даними Tracxn, серед фінансової зими у 2022 році edtech спостерігав значне падіння збору коштів на 39%. Близько 70% фінансування edtech за рік надійшло від п’яти раундів понад 100 мільйонів доларів, зібраних BYJU’S, upGrad, ВЕСТИі Фізика Валла.