Гігант сонячних електростанцій, що підтримується радою, намагається вийти на аукціон

Неплатоспроможна імперія сонячних електростанцій, яка отримала сотні мільйонів фунтів стерлінгів від боргової місцевої влади Англії, виставляється на продаж.

Зрозуміло, що Interpath Advisory, яка була призначена адміністратором Toucan Energy минулого місяця, підтвердить у п’ятницю, що KPMG, бухгалтерську фірму, було найнято для спостереження за аукціоном її активів.

Згідно із заявою Interpath у листопаді, Toucan Energy викликала арбітражних керуючих «після того, як дійшло висновку, що її зобов’язання перевищують її активи».

Компанія володіє 53 сонячними парками по всій Великобританії, і очікується, що в майбутньому процесі продажу візьмуть участь основні групи енергетичної промисловості.

Проблеми Toucan Energy привернули увагу, оскільки Рада Террока надала фінансування бізнесу на суму понад 650 мільйонів фунтів стерлінгів, що викликало хвилю критики щодо прийняття рішень місцевою владою.

Згідно з джерелами в галузі, Рада Террока, швидше за все, отримає значну частину цих грошей за рахунок майбутньої утилізації сонячних електростанцій.

Джим Такер, керуючий директор Interpath і спільний адміністратор, описав Toucan Energy як «значний портфель високоякісних активів відновлюваної енергетики, які, оскільки Велика Британія прискорює свій перехід до зеленого та відновлюваного майбутнього, відіграють важливу роль у національному розвитку. стратегія енергетичної безпеки».

«Операції, що лежать в основі сонячного парку, не знаходяться в управлінні та продовжують працювати у звичайному режимі.

«Враховуючи значне базове отримання грошових коштів, ми очікуємо значного інтересу до активів».

Очікується, що призначення KPMG буде підтверджено в оновленому звіті для кредиторів Toucan Energy, який, як очікується, буде розповсюджено в четвер.

Раніше Interpath була реструктуризаційним відділом британського бізнесу KPMG.


Leave a Comment