Двома стратегічними призначеннями upGrad посилює своє лідерство в країні

upGrad оголосила про два стратегічні призначення для подальшого посилення своїх внутрішніх слідів, починаючи з листопада 2022 року. Брієш Наїн і Парас Джавері приєдналися до глобальної вищої технологічної компанії як голова бізнес-підрозділу та віце-президент з фінансів відповідно.

Наїн на своїй новій посаді зосереджуватиметься на зміцненні продажів і маркетингу upGrad для Data Vertical, а також впроваджуватиме інноваційні продукти для досягнення вищих бізнес-результатів. Маючи понад десятирічний досвід, Брієш очолював швидкозростаючі бізнес-команди в телекомунікаційному, споживчому та фармацевтичному сегментах. Під час останньої роботи в гігантській компанії K12 BYJU’S він очолював відділ підготовки до іспитів, а також займався маркетингом і продуктовими стратегіями для підвищення ефективності воронки продажів.

Джавері, з іншого боку, очолить фінансовий радник вищого керівництва зі стратегічного розвитку бізнесу. Він також керуватиме комплексними функціями комплаєнсу для upGrad та його підрозділів для оптимізації процесів фінансового планування та звітності. Дипломований бухгалтер за кваліфікацією, він розпочав свою кар’єру в PwC і працював з іншими компаніями, де продовжував створювати сильніші фінансові відділи для різних компаній. Він також працював AVP – Фінанси в Walt Disney Company.

Незважаючи на тенденцію звільнень у секторі освітніх технологій, у червні цього року upGrad оголосив про додавання майже 3000 людей і збільшення штату до 6500-7000 до серпня цього року.

(Відмова від відповідальності: для контексту до цієї копії PTI додано додаткову довідкову інформацію)