Двоє колишніх співробітників SBF визнають себе винними в шахрайстві та співпрацюють із федеральними прокурорами США • TechCrunch

Щоб щодня о 15:00 за тихоокеанським літнім часом отримувати добірку найбільших і найважливіших історій TechCrunch на вашу поштову скриньку, підписатися тут.

Гадаємо, погода на вулиці… цілком залежить від того, де ви знаходитесь. Для цілей цього інформаційного бюлетеня давайте уявимо собі сонячне світло, кілька незайманих пляжів, чудовий легкий прохолодний вітерець і трохи пінья-колади, тому що якщо ми збираємося вигадати якусь вигадану погоду, ми також можемо зробити її чудовою, чи не так? — Крістін і Він прийшов

TechCrunch Топ 3

  • Здивований, але й не здивований: співзасновник FTX Гері Вонг і Керолайн Еллісон з Alameda визнали себе винними у кримінальних обвинуваченнях, Даррелл пише.
  • я вірю: Twitter тепер отримує ціни на акції та криптовалюту з TradingView та автоматично відображає їх у результатах пошуку. Іван показує вам, як зробити так, щоб вони з’явилися у вашому наступному твіті.
  • Ще одне порушення Окти: Okta підтвердила, що реагує на інший серйозний інцидент безпеки після того, як хакер отримав доступ до її вихідного коду після зламу її репозиторіїв GitHub, Карлі звіти.

Стартапи та VC

Цього року AI перетворення тексту в зображення вибухнув, оскільки технічний прогрес значно підвищив точність мистецтва, яке могли створювати системи AI. Якими б суперечливими не були такі системи, як Stable Diffusion і DALL-E 2 від OpenAI, такі платформи, як DeviantArt і Canva, використовували їх для створення творчих інструментів, персоналізації брендингу та навіть розробки нових продуктів, пише Кайл коли він проведе вас у екскурсії крізь коротку історію дифузії, технології, яка лежить в основі сучасного штучного інтелекту для створення зображень.

Говорячи про ШІ, Аманда повідомляє, що Unstable Diffusion, група, яка намагається монетизувати створення штучного інтелекту, зібрала понад 56 000 доларів на Kickstarter від 867 спонсорів. Потім, коли Kickstarter змінив своє уявлення про те, які проекти на основі штучного інтелекту він дозволить, краудфандингова платформа закрила кампанію Unstable Diffusion.

І лише частково в новинах AI:

Уникайте 3 типових помилок у продажах, які роблять стартапи під час економічного спаду

Кредити зображення: Ентоні Лі (відкриється в новому вікні) / Getty Images

За оцінками аналітиків, у 2023 році витрати на ІТ зростуть, але повідомте про це відділам продажів SaaS, які намагаються закрити контракти з клієнтами, які отримали вказівки скоротити витрати.

«Те, що зараз потрібно кожній компанії, — це ефективні продажі», — каже Ананд Шах, генеральний директор і співзасновник Databook.

У гостьовій публікації TC+ він пояснює, чому реактивні кроки, такі як збільшення квот на продаж або підвищення цін, є помилковими кроками, які не рухатимуть голку.

«Внесіть реальні зміни, щоб задовольнити потреби ваших покупців. Використовуйте макроекономічний фон, щоб досягти необхідного підвищення продуктивності продажів».

Ще три від команди TC+:

TechCrunch+ це наша програма членства, яка допомагає засновникам і командам стартапів випереджати зграю. Ви можете зареєструватися тут. Використовуйте код «DC» для знижки 15% на річну підписку!

Big Tech Inc.

Коли ви намагаєтесь відкрити новий веб-сайт, це вікно блокувальника реклами дратує, але Зак каже, що ми повинні знайти в цьому користь — чорт вазьми, навіть ФБР каже, що вам слід використовувати блокувальник реклами, пише він. чому Очевидно, «кіберзлочинці купують рекламу, щоб видавати себе за законні бренди, як-от біржі криптовалют», і вони настільки хороші, що важко сказати, що це не справжня річ. Будьте в безпеці, всі!

Чого ми хочемо? Новини! Коли ми цього хочемо? Зараз!:

Leave a Comment