Девід Чжао з Chubby Cattle про жертвування всім заради успіху

Винос

Ресторани – це більше, ніж їжа – Власники ресторанів можуть засвідчити складність роботи успішного ресторану. Початок у молодому віці дав Девіду Жао можливість дізнатися про нюанси того, що насправді робить ресторан функціонуючим.

Узгоджене бачення в партнерстві – Пандемія 2020 року принесла кілька темних днів у бізнес Девіда Чжао та його партнера Хайбіня Яна. Однак узгодженість у їхньому баченні була ключовим фактором у вживанні нетрадиційних заходів, щоб утриматися на плаву та розвивати бізнес.

Кожен має створювати контент – Девід Чжао не є впливовим соціальним медіа в тому сенсі, як багато хто думає, коли чує це слово. Це означає, що він не отримує гроші від брендів за створення контенту. Однак він гарантує, що його бренд і контент є корисними, регулярно розповідаючи в Інтернеті свою особисту історію та історію Chubby Cattle.

***

Підприємець Девід Чжао з NXT Group і NXTFactor має портфоліо, яке включає Chubby Cattle, X-Pot та організацію, яка бореться з кіберзалякуванням.

Схиляючись до підприємницької діяльності з самого раннього дитинства, Девід Чжао та його партнер Хайбінь Янг були включені до списку Forbes 30 Food & Drink у 2022 році.

«Вони вдосконалюють традиційний китайський хот-пот за допомогою технологій, включаючи роботизовані сервери та автобуси, а також високоякісні лазерні проектори для проеціювання власного медіа для кожної страви на столи клієнтів», — написав Forbes про Девіда Чжао та Хайбінь Янга. «Chubby Cattle розширився до п’яти локацій у США, залучив 28 мільйонів доларів і має намір отримати 20 мільйонів доларів цього року».

Зусилля Чжао в останні роки пішли вгору, але починалося не так.

Після відкриття першого ресторану Chubby Cattle у Лас-Вегасі в 2013 році, лише за кілька років після закінчення середньої школи, вони з Яном три роки не отримували зарплати, перш ніж створити прибутковий бізнес.

«Дев’яносто відсотків ресторанів зазнають краху протягом перших кількох років. І це тому, що люди думають, що коли ви створюєте ресторан, головним чином створюєте хорошу їжу, чи не так? У вас є хороша їжа, вам подобається її смак, і все», — пояснює Девід Чжао для ведучий подкастів Шон П. Волчеф із CaliBBQ Media.

«Ви повинні бути експертом у всіх цих аспектах, щоб мати перевагу в ресторанному просторі, щоб бути прибутковим і бути масштабованим».

Жодні уроки, отримані з досвіду, не підготують Чжао чи будь-якого власника бізнесу до наслідків пандемії 2020 року. Під час відключень, пов’язаних із охороною здоров’я, Чжао довелося припинити плани розширення, оскільки все місто Лас-Вегас було введено під обмеження.

Однак наполегливість, яка допомогла їм протягом перших трьох років ведення бізнесу, допомогла узгодити їхнє бачення так, що бізнесмени погодилися продати свої будинки та машини, щоб фінансувати відкладені проекти.

«Ми готові повністю вкластися в проекти в будь-який момент».

«Думаю, одна річ, яка також є ключовою для нашого успіху, полягає в тому, що мій партнер має те саме бачення, ніби ми готові продати все прямо зараз, якщо це новий проект», — каже Девід Чжао. «Якщо компанія потребує цього, і це потрібно нам, ми б продали все, що маємо, щоб переконатися, що ми продовжуємо».

Цей менталітет мамби та небажання відступати — це те, що дало Девіду Жао імпульс продовжити розвиток свого бізнесу від підлітка-фрілансера, який пише огляди для азіатських ресторанів, до підприємця, активіста та інвестора зі зростаючим ресторанним брендом у 100 мільйонів доларів. Для Чжао світле майбутнє.

***

НОМІНУЙТЕ ВПЛИВНИКА В РЕСТОРАНІ — Чи знаєте ви когось, хто вбиває це в соціальних мережах? Повідомте нас, надіславши електронний лист на influencers@calibbq.media або надіславши команді @calibbqmedia DM у соціальних мережах.

ПРО РЕСТОРАННИЙ ВПЛИВНИК:

Restaurant Influencers пропонує вам Toast, потужна система торгівлі та управління ресторанами, яка допомагає ресторанам покращити роботу, збільшити продажі та створити кращий досвід для гостей.

Тост — підтримка успішних ресторанів. Дізнайтеся більше про Toast.

Restaurant Influencers також підтримується DAVO. Ніколи більше не турбуйтеся про податок з продажу. Спробуйте DAVO та отримайте перший місяць безкоштовно. А також AtmosphereTV – телебачення для покращення вашого бізнесу. Спробуйте AtmosphereTV.

Leave a Comment