Дефіцит салату обійшовся компанії в 5 мільйонів доларів

Дефіцит салату коштував материнській компанії Olive Garden багато зелені в минулому кварталі.UCG / Уклад

Chik-fil-A у Нью-Йорку повідомляє клієнтам про дефіцит ромену.

З осені проблеми з виробництвом салату (особливо щодо сортів ромен і айсберг) призвели до дефіциту салату в Північній Америці, в основному через хворобу, яка вразила долину Салінас у Каліфорнії, де виробляється половина салату, який споживають у США. Зараз дефіцит салату впливає на підприємства ресторанного господарства будь-якого розміру, включаючи Olive Garden, заявив у п’ятницю керівник компанії.

У звіті про прибутки в п’ятницю Радж Веннам, фінансовий директор Darden Restaurants, що є материнською компанією Olive Garden, сказав, що дефіцит основного продукту салату коштував компанії 4-5 мільйонів доларів у другому кварталі.

Мережа необмежених салатів (а також супів і хлібних паличок) чи не єдиний ресторан, який бореться з цією проблемою. Taco Bell і Chick-fil-A нещодавно повідомили клієнтів про дефіцит салату. Малі підприємства від місцевих гастрономів до Sweetgreen, як повідомляється, платять більше за салат, а також вносять зміни до пунктів меню залежно від наявності.

За даними Restaurant Business Online, у жовтні 2019 року середня ціна коробки салату айсберг становила 14 доларів. У жовтні цього року вона коштувала 67 доларів — зростання приблизно на 379%.

Один власник ресторану, безумовно, відчуває неприємність. Дональд Мінерва з Scottadito Osteria Toscana в Брукліні, Нью-Йорк, розповів Підприємець Ціна одиниці салату, який зазвичай містить пару сердечок ромен, зросла на 60% з минулого року.

Це складно, тому що салат ромен має вирішальне значення для однієї з їхніх страв, обгорілого, деконструйованого салату Цезар. «Ми просто збираємося поглинути збільшення, оскільки воно було дуже добре сприйняте нашими клієнтами», — сказала Мінерва.

Однак у вересні ресторан таки підняв ціни. «Ми тримали лінію… Ми повинні були їх знову підняти, але ми цього не зробили», – додав він.

За даними CNN, Дарден заявив, що підняв ціни в різних мережах ресторанів приблизно на 6,5% порівняно з тим же періодом минулого року.

Компанія Darden, яка володіє такими назвами, як LongHorn Steakhouse і The Capital Grille, повідомила про виручку в розмірі 2,49 мільярда доларів у другому кварталі та перевершила очікування аналітиків (але акції компанії трохи впали на тлі більшого розгрому минулого тижня).

Дефіцит салату в основному викликаний вірусами, включаючи вірус INSV, який також відомий як вірус некротичної плямистості Impatiens і часто є смертельним для рослин. Це знизило врожайність салату в Каліфорнійській долині Салінас, відомої як «салатниця» Америки, повідомляє Valley News і Ag Alert у Нью-Гемпширі.

Промисловість також зазвичай відчуває труднощі восени, оскільки виробництво переходить на виробництво з долини в Арізону, сказав виданню один експерт.

За темою: «Якщо ви хворі, вам потрібно прийти, щоб довести це»: менеджера Olive Garden звільнили через тривожну записку для працівників, які просять відгул

Дефіцит може тривати до січня, повідомила філії CBS в Арізоні Стефані Корда з оптового продавця Peddler’s Son.

Окрім вірусу, після пандемії подорожчав салат. Нестійкі ринкові умови призвели до того, що фермери садять менше салату, повідомляє Restaurant Business Online.

Цього року ресторани вже постраждали від дефіциту їжі, починаючи від яєць і закінчуючи картоплею, на додаток до загальної інфляції.

«Сьогодні все зменшується у вашому прибутку», — додала Мінерва. «Здається, люди зосереджуються на салаті, але все йде вгору».

Leave a Comment