Джеймса Стюнта звільнили від підробки, але йому загрожує повторний суд за відмивання грошей

Джеймс Стант, світська левиця та колишній зять Берні Екклстоуна, зіткнувся з повторним судом за його ймовірну участь у шахрайстві з відмиванням грошей на 260 мільйонів фунтів стерлінгів після того, як присяжні не змогли винести вердикт.

40-річний Стюнт, який шість років був одружений на британській моделі Петрі Екклстоун, 33 роки, також був визнаний невинним у підробці документів у суді Лідс-Кет-Холл.

Він був одним із восьми обвинувачених у справі про ймовірну злочинну мережу, згідно з якою, за словами прокурорів, з 2014 по 2016 рік на банківський рахунок дилерської компанії Fowler Oldfield було покладено 266 мільйонів фунтів стерлінгів.

Чотирьох обвинувачених було звільнено від відмивання грошей: Пол Міллер, 45 років; Гайді Баклер, 45 років; Олександр Туллох, 41 рік; та Франческа Сота, 34 роки. Журі не змогло винести вердикт щодо звинувачення у відмиванні грошей проти чотирьох інших, включаючи Stunt. Тепер їм загрожує повторний розгляд справи.

Стюк одружився з Петрою Екклстоун у 2011 році. У пари народилося троє дітей, перш ніж розлучитися в 2017 році.

У жовтні суду було повідомлено, що під час передбачуваної причетності Стунта до шахрайства він позував для фотографій із Кінгом. Між 2014 і 2016 роками він передав 140 000 фунтів стерлінгів благодійним організаціям, якими керував Чарльз, тодішній принц Уельський, повідомили в суді.

Стюнт стверджував, що його офіс у Мейфері відвідували кілька високопоставлених осіб, у тому числі Девід Кемерон, який на той час був прем’єр-міністром, і королівські особи Близького Сходу. На одному етапі Стун сказав суду: «Я близько знав прем’єр-міністра». Дата повторного розгляду справи ще не оголошена.

Раніше він заявив суду, що став «відлюдником» після того, як суддя заморозив його банківські рахунки. Стюнт стверджував, що цей наказ залишив його банкрутом і бездомним. Рішення заморозити його активи було «драконівським актом», сказав Стант.

Відповідаючи на запитання Ніколаса Кларка К. К. від сторони обвинувачення щодо його заяв під час свідчень про те, що арешт його активів був незаконним, Стант сказав: «Коли я кажу «незаконно», так, добре, це семантика: дуже неетично, аморально».

Кларк сказав, що замість того, щоб бути «безхатченком», було домовлено про те, що Стюк проживав у п’ятиповерховому будинку в Південному Кенсінгтоні, де було шість спалень і кінотеатр, а орендна плата коштувала 9995 фунтів стерлінгів на місяць. Трюк сказав: «Так, через три місяці мій батько вирішив допомогти своєму синові, і це принизливо. Я був бездомним три місяці».


Leave a Comment