Джеймс Кемерон хоче припинити дебати про смерть Джека в “Титаніку”

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

З часів Джеймса Кемерона Титанік Прем’єра фільму відбулася 25 років тому, але одна сцена стала предметом гарячих дебатів: смерть Джека Доусона, генія Леонардо Ді Капріо з розпущеним волоссям.


Фотоархів CBS | Getty Images

Взагалі шанувальники актора і одержимих кіно завжди стверджували, що Джек не повинен був помирати — він легко міг поміститися на плаваючих дверях, які врятували його кохання, нещасливу спадкоємицю Кейт Вінслет Роуз Девітт Букатер. Дискусія залишається настільки сильною, що Камерон, який також написав сценарій, хоче припинити її.

В інтерв’ю до прем’єри Аватар: шлях води, опубліковано Торонто СанКемерон зазначив, що він припиняє суперечки щодо смерті Джека за допомогою майбутнього документального фільму. «Ми провели наукове дослідження, щоб покласти край цій справі й раз і назавжди вколоти її в серце», — сказав він.

Кемерон продовжив:

«З тих пір ми провели ретельний судово-медичний аналіз за участю експерта з гіпотермії, який відтворив пліт із фільму, і ми збираємося зробити трохи особливого для нього, який вийде в лютому. Ми взяли двох каскадерів з такою ж масою тіла, як Кейт і Лео, і ми поставили датчики на них і всередину, ми помістили їх у крижану воду і ми перевірили, чи могли б вони вижити за допомогою різних методів, і відповідь була така: вони обидва не могли вижити. Лише один міг вижити».

На запитання, чи шкодує він про те, що вбив персонажа Ді Капріо, Кемерон відповів ні, додавши, що Джеку “потрібно померти”.

Кемерон сказав Титанік це «фільм про любов, жертву та смертність. Любов вимірюється жертвою».

The сонце повідомив, що Титанік знову вийде в кінотеатрах наступного лютого. Кабельна мережа National Geographic Nat Geo транслюватиме документальний фільм Кемерона, який викладає свою справу у вбивстві Джека.

Leave a Comment